השחקנית לירז צ'רכי תככב בקמפיין חדש של חברת הקוסמטיקה 'ביופור' בבעלות רונית שגב (איתה בצילום. ר.ק.) כתבה: רונית קיטאי. צילום: אמיר יהל

הקמפיין של כוכבת סדרת הטלויזיה 'טהרן' לירז צ'רכי לרגל השקת תכשיר חדש, יעלה השבוע בתקציב של 1.5 מיליון ש'ח באמצעות משרד הפרסום זרמון

פורסם ב: 21/07/2020 11:19

מימין לשמאל לירז צ'רכי ורונית שגב. צילום: אמיר יהל
לדברי רונית שגב גם בתקופה לא פשוטה זו ביופור החליטה להמשיך ולפרסם במטרה לעודד ולהרים את תחום הקוסמטיקה המקצועית בישראל שספג חבטה קשה בתקופת הקורונה. בגל הראשון השקנו את אבחון העור אונליין שאיפשר לקוסמטיקאיות לעבוד גם כשמכוני הקוסמטיקה נסגרו, שרות זה נחל הצלחה גדולה וממשיך להתקיים. הקמפיין מתמקד בסרום פרו-ליפט, סרום, ממצק ומחדש את העור, שמתאים במיוחד לקיץ הישראלי. לירז צ'רכי הפרזנטורית שלנו היא אחת המתנסות הראשונות שקבלו את המוצר לחוות דעת . לירז התפעלה מהשינוי בעור שנראה לעין תוך זמן קצר, וטוענת שהיא לא מפסיקה לקבל מחמאות.

החברה מתכננת בסוף השנה אירוע ענק ל 2,000 קוסמטיקאיות מרחבי הארץ, במסגרתו צ'רכי תככב עם האלבום החדש שלה, במידה והקורונה תאפשר זאת.

לירז צ'רכי, המככבת בסדרת הטלוויזיה המצליחה טהרן של כאן 11, חתמה בימים אלה עם חברת 'ליטרבליט' על שני אלבומים של מוזיקת בשפה הפרסית, כאשר בספטמבר ייצא סינגל ובנובמבר אלבום שכולו שיתוף פעולה עם זמרת איראנית מאיראן ואומנים מרחבי העולם. היא גם מתכננת לוח זמנים של ההופעות ברחבי העולם, שהיה אמור להתקיים בפסטיבלים גדולים של מוזיקת עולם בלינקולן סנטר בניו יורק, בלוס אנג'לס ובסיאטל, בגרמניה, בשוויץ, בלגיה, ספרד, דנמרק וכן מסע הופעות ברחבי צרפת בוטל. "הקורונה, מספרת צ'רכי, הותירה אותה עם חרדה כלכלית כיוון שהיא הבינה שהאמנים בארץ לא מוגנים אין להם שום תנאים.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   על רקע התפשטות הקורונה, פסטיבל הסרטים...
*   תיבת האוצרות של ארכיון הסרטים הישראלי...
*   השחקנית דניאל גל (33) הצטלמה אתמול לקמפיין...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים