לראשונה ובמיוחד לרגל חג האוהבים - ט'ו באב השיק יקב סגל את יין 'של סגל' אדום חצי יבש. כתבה:מוראל דבש. צילום:יח'צ

סדרת 'של סגל' המוכרת והאהובה מפתיעה לראשונה ונכנסת לקטגוריית היינות המתקתקים עם יין אדום חדש ושונה בסדרה וזהו אדום חצי יבש, לצד האח הגדול 'של סגל' אדום האהוב, המוכר והנמכר בישראל כבר במשך שנים רבות

פורסם ב: 19/07/2020 14:27

'של סגל' אדום חצי יבש יקב סגל ומחירו 20 ש'ח. צילום: יח'צ
'של סג'' אדום חצי יבש, יין אדום חצי יבש חדש פירותי, מתקתק וייחודי, בעל ארומות עשירות של פירות אדומים, רענן ומעודן שישתלב בצורה מושלמת בכל ארוחה או בראנץ' בימי הקיץ החמים ומומלץ להגיש אותו כשהוא קר וצונן.

היין הקלי הוא רענן ומעודן בעל ארומות עשירות של פירות אדומים משתלב בצורה מושלמת בכל ארוחה או בראנץ' בימי הקיץ החמים. אופי היין מתאים בדיוק לאקלים הישראלי הקייצי ומומלץ להגישו קר וצונן.

יקב סגל מן הותיקים ביקבים, הוקם בשנת 1787 ווהוא יקב ישראלי, בעל מורשת ארוכת שנים והיסטוריה, המושתת על שורשיות וחיבור לטבע ולאדמה. על ערכים אלו בנויה שיטת העבודה וייצור היין של היקב עוד מימיו הראשונים של היקב. החל מהשלב הראשוני של גידול הגפנים, שבו היקב נותן כבוד לטרואר ובעיקר לחומרי הגלם, ועד לשיטות הייצור של היין המבוססות על מינימום התערבות. שיטות עשייה אלו, הן שיטות עשייה מסורתיות וטבעיות המדגישות את טעמיו האמתיים של הענב ואת הקשת הארומטית שלו. החזון שלנו הוא לשמור על האותנטיות המקסימלית של הענב. מחיר מומלץ לצרכן: 20 ש'ח.כשר בהשגחת הרבנות הראשית לישראל. להשיג בכל רשתות השיווק ברחבי הארץ.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   מבצע מיוחד לכבוד חג סוכות יתקיים בחברת...
*   חידוש משמח ללקוחות של קניוני 'עופר'...
*   לקראת ההכרזה על הידוק הסגר והחמרה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים