חגיגה לאוהבי הפריכיות מבית מותג 'ניליפוד' מזונות על טבעיים שמציגים פריכיות כוסמת. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ניליפוד

להשיג פריכיות כוסמת עם ספירולינה או עם כורכום. ללא מלח, בלי צבעי מאכל או חומרים משמרים . הן מיוצרות בישראל ואין טבעוני ותיק שלא שמע את השם ד'ר עקיבא זנבר

פורסם ב: 16/07/2020 20:47

סדרת פריכיות - כוסמת עם כורכום וכוסמת עם ספירולינה. צילום: ניליפוד
בשורה משמחת לחובבי הפריכיות . מותג "'יליפוד מזונות על טבעיים' מציג טעמים מיוחדים של פריכיות: פריכיות כוסמת עם ספירולינה ופריכיות כוסמת עם כורכום. הפריכיות, המיוצרות בישראל בחברת 'זנבר', הן פרי פיתוחו של ד'ר עקיבא זנבר והן ללא מלח, חומרים משמרים, חומרים מלאכותיים, צבעי מאכל, שמן או ממתיקים מלאכותיים. רק כוסמת (98%) וכורכום או ספירולינה (2%).

הפריכיות מיוצרות בטכנולוגיה מיוחדת המשמרת את הערכים התזונתיים של רכיביה (כוסמת וכורכום או כוסמת ואצה). בכל מארז חמש אריזות אטומות, שבכל אחת מהן ארבעה פריכיות. פריכיות כוסמת מכילות כ-65% יותר חלבון מפריכיות אורז.

הפריכיות פריכות וטעימות, ואפשר לאכול אותן עם גבינה לבנה, קוטג', טחינה, גבינה צהובה, גבינה מלוחה, אבוקדו, חומוס, פסטרמה, ירקות שונים, טונה, ביצה קשה, חמאה, קונפיטורה ועוד. כשר פרווה בהשגחת הרבנות מגידו.מחיר: 13 ש'ח לאריזה במשקל של 130 גרם.להשיג ב'רמי לוי', 'יוחננוף', ב'ניצת הדובדבן' ובחנויות טבע.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   בתקופה זו כאשר כולם נזהרים מחיידקים...
*   חברת 'סנו' עושה לכם את החיים לריחניים...
*   רשת סאלח דבאח השקיעה כחצי מיליון ש'ח...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים