הפסטיבלים העירוניים שהיו אמורים להתקיים באוקטובר 2020 ,יידחו למועד אחר. צילום: רונית קיטאי

פסטיבל הסרטים הבינלאומי ופסטיבל חיפה להצגות ילדים, שמועד פעילותם הוא חודש אוקטובר לא יתקיימו במועד זה. כך החליטה ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם, בתום סדרת התייעצויות עם גורמי מקצוע לאור התפשטות נגיף הקורונה

פורסם ב: 12/07/2020 20:24

ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם. צילום :רונית קיטאי
בכל אחד מהפסטיבלים הגדולים והמצליחים האלה משתתפים מידי שנה עשרות אלפים שמגיעים מהארץ ומחו'ל.
לאור הנחיות משרד הבריאות, שאוסרות על קיום אירועים המוניים והן לא צפויות להשתנות באופן דרסטי עד לתקופת החגים, ולאור העובדה שלא ניתן לארח אומנים ומבקרים מחו"ל החליטה ראש העיר לדחות את שני הפסטיבלים למועד אחר שיאפשר זאת.

ד'ר עינת קליש רותם: 'בריאות תושבי חיפה נמצאת בראש סדר העדיפויות שלי, בטח בימים שבהם הגל השני של הקורונה מכה במדינה במספרים מדאיגים. הפסטיבלים של חיפה הם אירועי תרבות חשובים ומשמעותיים, אולם לאחר התייעצויות שקיימתי ולאור ההנחיות שלא צפויות להשתנות בחודשים הקרובים, החלטתי לדחות את הפסטיבלים ולקיים אותם במועד שיאפשר זאת. בהזדמנות זאת אני רוצה לחזק את ידי האמנים ועובדי תעשיית התרבות שעוברים תקופה נוראית של חוסר ודאות כלכלית ותעסוקתית'.

לאור הנחיות משרד הבריאות, שאוסרות על קיום אירועים המוניים והן לא צפויות להשתנות באופן דרסטי עד לתקופת החגים, ולאור העובדה שלא ניתן לארח אומנים ומבקרים מחו'ל החליטה ראש העיר לדחות את שני הפסטיבלים למועד אחר שיאפשר זאת.

(אלירן טל)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   מחווה מחממת לב ערכו הבוקר נאמני שכונת...
*   הם גאוות העיר חיפה והכוונה לארבעת...
*   בתי הספר בחיפה מציינים היום, חמישי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים