מי הפתיעה את חברי צוות מוקד הלילה החדש שהפעילה 'כללית' במתחם בית חולים 'כרמל'? כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

חברי צוות מוקד הלילה החדש שהפעילה 'כללית' במתחם בית חולים 'כרמל' היה עסוק באיוש בהרצה של המוקד לקראת הפעלתו המלאה, היו מופתעים ונרגשים כאשר ד'ר לילך צולר, המנהלת הרפואית של 'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי הפתיעה אותם בשעת ערב עם עוגה ועליה כיתוב 'ברכות לצוות המוקד'

פורסם ב: 09/07/2020 21:52

ד'ר לילך צולר הביאה עוגה לצוות מוקד לילה הממוקם בבי'ח 'כרמל' לקראת פתיחתו. צילום: דוברות 'כללית'
בצילום אפשר לראות את ד'ר לילך צולר והעוגה עם ד'ר נג'ואן כיאל מנהל המוקד, האחיות נעמה סרור ויפעת אלון ,האחות האחראית במוקד, ד'ר מג'די קדאח מומחה ברפואה פנימית ובצוות חדר המיון בבית החולים, ורונית טרנו מזכירת המוקד.

המוקד החדש פועל במתכונת ייחודית בארץ כאשר לראשונה פועל מוקד לילה וסופי שבוע בתוך בית חולים, עם היתרונות של צוות איכותי, אמצעים לביצוע בדיקות מעבדה, רנטגן, השהייה למתן עירויים ואינהלציות, ביצוע תפירות, הדבקות וגיבוסים ועוד. השירות הינו בלעדי למבוטחי 'כללית' ופועל כל ערב עד 23:00 וכן בימי שישי ושבת כולל ערבי חג וחג. היתרונות הם כניסה נפרדת מבי'ח, צוות איכותי ברמה של בית חולים,בו פועלים מומחים ברפואה פנימית או משפחה, ילדים וטראומה וכן אחיות מנוסות.

שילוב המוקד בבי'ח מאפשר שירות עם כל היתרונות המקצועיים של בית חולים, אך ללא החשש מהדבקות, המתנה ממושכת ועלות גבוהה שיש בעת פניה לחדר מיון. בו בזמן, במידת הצורך מתקבל הפונה במסלול מהיר בבית החולים למיון או לאישפוז. העלות היא כמו בפניה למוקד רפואי ועמיתי הבטוח המושלם נהנים מחמישים אחוז הנחה בסופי שבוע. המיזם הייחודי של שילוב מוקד קהילה בבית חולים התאפשר תודות לכך שבי'ח 'כרמל' שייך לקבוצת 'כללית'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   Taysha ו- Vico, חברות ביופארמה מובילות בארה'ב...
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   אמיר בנדל מטפל שעובד בספארי ברמת גן...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים