נאוה בוקר שורדת גם אחרי שהיא ח'כית לשעבר ואחרי 'הישרדות VIP'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אור גפן

הח'כית לשעבר נבחרה להצטרף לדגמן לראשונה על סט הצילומים של מותג האופנה החדש לנשים ולגברים SB FASHION של הדוגמן הבינלאומי שון בלאיש.

פורסם ב: 09/07/2020 11:56

שון בלאיש ונאוה בוקר. צילום: אור גפן
צילומי הקולקציה החדשה התקיימו במתחם האירועים 'אמארה' בנס ציונה. נאווה נכנסה לתפקיד כאילו דיגמנה תמיד ופינקו אותה בצוות של סטייליסטים, מאפרת צמודה שהיא לא פחות ולא יותר מאשר עדה לזורגן האורים ותומים של עולם האיפור וגם מעצב שיער.

לצד דוגמנים חטובים היא היתה עדויה בתכשיטים בשווי של קרוב לחצי מיליון ש'ח על סט הצילומים שהביאה לה שרון חזום הסטייליסטית היישר מחברת התכשיטים oliva fine jewelry.

מה אומר על כך המעצב ובעל מותג האופנה SB FASHION? שון בלאיש: 'בחרתי בנאוה בוקר כדי להעביר מסר לדור הצעיר. שגם אישה שהיא לא בת 18 עם נתונים של דוגמנית, והיא לא כוכבת אינסטגרם, יכולה לאהוב את עצמה כמו שהיא. בלי פוטושופ, הפרעות אכילה וכו'. המטרה הייתה להעצים נשים שעברו טראומה ובכלל נשים חזקות. לתת במה גם לנשים אמיתיות. לדעתי יש בנאוה עומק והיא אישה חזקה עם סיפור חיים שמוכיח כי היא שורדת אמיתית גם בחיי היום יום.זה מותג חדש כחול לבן למרות התקופה הקשה יצאנו עם המותג הזה כדי להחיות את האופנה הישראלית'.
צילום: אור גפן

שון בלאיש עם הצוות המקצועי.צילום: אור גפן

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   'קוביות' הלהיט שכתב והפיק ג'ורדי, בפרסומת...
*   צחי הלוי ויעל גולדמן, הגיעו למדידות...
*   Adika במבצע מיוחד לחג. כתבה: אורית אשכנזי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים