ד'ר יובל פריפלד רופא בכיר במחלקה האורולוגית במרכז רפואי 'כרמל' מונה כמנהל היחידה לאורואונקולוגיה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

מנהל בי'ח 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג ציין כי 'ד'ר יובל פריפלד הוא בוגר מחלקה מצטיינת ומצוינת כמו המחלקה האורולוגית המתבססת על אנשים טובים ורואה קדימה. הוא בולט בעשייה שלו במחלקה, בולט בחדר הניתוח וכך גם בקהילה. אני בטוח שהוא ימשיך להוביל ולתרום מיכולתו, וכולנו שמחים על הבחירה בו כמנהל היחידה'

פורסם ב: 06/07/2020 20:12

ד'ר יובל פריפלד. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל
במסגרת תפקידו יהיה אחראי ד'ר יובל פריפלד על כל תחום האורואונקולוגיה , תחום המאבחן ומטפל בגידולים סרטניים במערכת השתן, כמו גידולי כליה, גידולי בלוטת האדרנל, גידולי כיס השתן, גידולים באשכים וטיפול בסרטן הערמונית. סרטן הערמונית הינו הסרטן הכי שכיח בגברים בישראל, ובמרכז רפואי כרמל מקבוצת הכללית מתבצעים בכל שנה ניתוחים רבים להסרה רדיקלית של הערמונית, שלפוחית השתן וניתוחים אונקולוגיים רבים אחרים.

באירוע מרגש בהנהלת ביה'ח ותחת מגבלות הקורונה העניקו את כתב המינוי החדש לד'ר פריפלד -מנהל 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג ומנהל המחלקה האורולוגית ד'ר יורם דקל שהיה גם הוא בין המברכים ולדבריו: 'הבחירה בד'ר פריפלד היא בזכות ולא בחסד, בחרנו בו בזכות הכישרון והיכולת הקלינית ובזכות המסירות הגדולה שלו למטופלים. כמי שהתחיל מהסטאז'' ועד ההתמחות אצלנו במחלקה, אני ברואה בסיפוק רב את הצמיחה שלו ושמח על הבחירה בו. אני משוכנע שהוא ימשיך במסלול ההצלחה' סיכם ד'ר דקל.

ד'ר יובל פריפלד סיים לימודי רפואה בטכניון ובשנת 2016 סיים את ההתמחות באורולוגיה במחלקה האורולוגית ב'כרמל'. את התמחות העל בתחום האורואונקולגיה עשה במשך שנתיים בביה'ח UTSW בדאלאס, טקסס, ומאז הוא מקדם ומפתח יחד עם מנהל המחלקה
את התחום בביה'ח 'כרמל'.

ד"ר פריפלד מסביר כי ייחודיות המחלקה היא בניתוחים אונקולוגים לפרוסקופיים זעיר פולשניים כמו כריתות כליה חלקיות וניתוחים מורכבים כשהמטרה היא לאפשר לחולה חזרה מהירה לשגרה עם פחות טראומה ניתוחית, פחות כאבים, פחות סיכוי לזיהום ויתרונות נוספים. 'אנחנו מלווים את המטופלים שלנו לאורך כל הדרך, החל משלב האבחון שמתחיל בקהילה במרכז רפואי 'לין' של 'כללית', ממשיך בהתווית תוכנית טיפול אישית, המשך בטיפול הכירורגי בבית החולים 'כרמל' ועד למעקב לאחר הניתוח - בקהילה.

המעקב כולל מתן טיפולים אונקולוגים מתקדמים לפי הצורך בשיתוף המחלקה האונקולוגית במרכז 'לין' וברמב'ם. המחלקה האורולוגית ב'כרמל' בניהולו של ד'ר יורם דקל מציעה מגוון רחב של טיפולים בכל תחומי האורולוגיה כמו טיפול ואבחון באבנים בדרכי השתן בהובלתו של ד'ר אילן קליין, טיפול בערמונית מוגדלת, חסימות בדרכי השתן, בעיות פונקציונליות בכיס השתן .אורולוגית ילדים בהובלת ד'ר בנימין חרדק.

אומר ד'ר יובל פריפלד: 'אני מאמין במתן טיפול אישי ומקצועי לחולים שלנו בהתאם למצבם הספציפי תוך סיוע מרבי לאורך כל הדרך הקשה שהם עוברים. החזון שלנו הוא לקדם עבודה אינטגרטיבית רב תחומית מלאה בשיתוף עם אונקולוגים, רדיולוגים ומומחים אחרים לפי הצורך במסגרת המרפאה האורו-אונקולוגית לצורך מתן מענה כולל למטופלים, תוך שילוב של מחקרים קליניים במגוון סוגי הממאיריות השונות והמשך טיפול כירורגי ברמה הגבוהה ביותר'.

באירוע השתתפו וברכו את ד'ר פריפלד על קבלת המינוי גם סגן מנהל ביה'ח ד'ר בנידור רביב, סגנית המנהל ד'ר תמר עציוני יו'ר ועד הרופאים ד'ר אריה ביטרמן ומנהל משאבי אנוש אהוד פקלר. ד'ר יובל פריפלד בן 42 תושב עתלית נשוי לנועה מרפאה בעיסוק, ואב לשלושה ילדים.
ד'ר יובל פריפלד עם מנהל ביה'ח ד'ר גולדברג ,ד'ר דקל וד'ר ביטרמן בקבלת המינוי. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   חוקרים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב...
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   לכבוד יום האוסטאופורוזיס העולמי המצוין...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים