ההר הוליד גור(י) 'סודהסטרים' הכריזה על גיוס מאות עובדים בישראל והעלתה סרטון הומוריסטי

גלית צוקר סמנכ'לית משאבי אנוש גלובאלית: 'אני מרגישה אחריות כבדה לסייע ככל שניתן במשבר התעסוקה'

פורסם ב: 02/07/2020 05:56

Borax creative & filmmaking
מוסיפה גלית צוקר: כחברה גלובאלית כל משרה שנפתחת בישראל חשובה לנו ואנו נותנים עליה דגש מיוחד' .סודהסטרים, מותג המים המוגזים המוביל בעולם, מפרסמת היום סרטון גיוס עובדים חדשני בכיכובם של ה'הר' מ'משחקי הכס' (ת'ור ביורנסן) וגורי אלפי, אשר קוראים למועמדים להצטרף לחברה'.

סודהסטרים, אשר מציגה בסרטוני הפרסומת שלה את הDNA- השובבי והקליל שלה, בחרה גם הפעם בסרטון הומוריסטי ובו ההר שר בדמות זמר ראפ ישראלי כשאת קולו מחליף קולו המוכר של גורי אלפי. תנועות השפתיים של ה'הר' הושתלו בטכנולוגיית דיפ פייק, בשיתוף עם הסטראט אפ הישראלי Canny AI, כך שנראה כאילו שר בעברית שוטפת ללא כל סיוע. גם הבדלי הגודל בין ההר לגורי זכו לקריצה במילות השיר, בדמות השורה: 'לא משנה אם אתה גור או ה'הר', להציל את העולם אף פעם לא מאוחר'.

'סודהסטרים' מעסיקה כיום מעל 2,500 עובדים בישראל ומעל 4,000 ברחבי העולם. בשל הביקוש הגובר למוצרי החברה, והצמיחה במכירות (גידול של כ-20% ברבעון הראשון לשנת 2020, בהשוואה לרבעון מקביל אשתקד) נדרשת החברה להגדיל עוד יותר את כושר היצור במפעלים בדרום הארץ ולהרחיב את המטה העולמי בכפר סבא. החברה מגייסת בתקופה זו מעל 250 משרות כ-200 מהן לאתר היצור הסמוך לרהט, וכ-50 למטה העולמי בכפר סבא. בין המשרות הפתוחות במפעלים: מנהלי הנדסת אוטומציה, ראש/ת צוות אחזקה, מנהלי משאבי אנוש, אנשי הדרכה, מבקרי איכות, עובדים לתעשיית הפלסטיק וההרכבות, עובדים לתעשיית המתכת ועובדים לתעשיית המזון.

בין המשרות הפתוחות במטה הגלובלי בכפר סבא ניתן למצוא תפקידי שיווק דיגיטלי, מנהל/ת מחקרים שיווקיים, מנהלי פרויקטים, ומנהל/ת מחלקת מיסוי גלובלי. ניתן למצוא את רשימת המשרות המלאה באתר החברה

https://corp.sodastream.com/career/

מוסיפה גלית צוקר: 'כחלק מהגדילה של סודהסטרים אנחנו מגייסים מאות משרות בישראל ושמחים להציע תעסוקה דווקא בתקופה קשה זו. כדי לגרום ל'הר' לשיר בעברית צריך באמת טכנולוגיות דיפ פייק, אך המשרות אצלנו הן אמתיות והזדמנות להיות חלק מחברה גלובאלית מובילה'.
קרדיטים: הפקה - Borax creative & filmmaking, בימוי - גדי פורטנוי
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   ד'ר רון הירשפרונג חוקר סייבר מאוניברסיטת...
*   ליברה זכתה במקום הראשון בתחרות השנתית...
*   רועי שגב מונה למנהל האמנותי של פסטיבל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים