שר התיירות החדש אסף זמיר ערך את הסיור הראשון שלו בעכו בליווי ראש העיר עכו, שמעון לנקרי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: עיריית עכו

שר התיירות אסף זמיר, מלווה במנכ'ל משרדו, אמיר הלוי, ביקר בסוף השבוע בעכו ועמד מקרוב על ההתקדמות ותנופת הפיתוח של פרויקטים תיירותיים בעיר

פורסם ב: 28/06/2020 15:28

שר התיירות אסף זמיר וראש עיריית עכו שמעון לנקרי . צילום: עיריית עכו
במהלך הסיור אמר אסף זמיר: 'משרד התיירות, בהובלתי, יהיה שותף לקידום פיתוח התיירות בעיר עכו, המהווה מוקד תיירותי, היסטורי, תרבותי וקולינרי.במהלך הסיור מסר זמיר: "'איתי עיר יפהפייה עם הנהגה חזקה מאוד. משרד התיירות בהובלתי יהיה שותף לקידום פיתוח התיירות בעיר הן בחוף ובעיר העתיקה והן על ידי הגדלת כמות חדרי המלון בעיר המהווה מוקד תיירותי, הסטורי, תרבותי וקולינרי''. בתום הסיור הבטיח השר להמשיך לסייע לעיר בקידום מיזמים'.

היה זה לאחר שראש העיר עכו, שמעון לנקרי הציג בפני השר את התפתחותה של העיר בשנים האחרונות, בתחום התיירות והפיתוח הסביבתי, וסייר יחד עם השר במלון 'עכותיקה' של היזם מאיר דוידסון, בחאן אל עומדאן , שעתיד להפוך למלון יוקרתי של האחים נקש ובחברה לפיתוח עכו העתיקה.

בסוף היום, הציג לנקרי לשר זמיר את קמפיין התיירות החדש של העיר, בכיכובה של רוסלנה רודינה, קמפיין המעודד את התיירים ללון ולבלות בעיר ואמר: 'בחירתו של השר לקיים את אחד מהסיורים הראשונים שלו בעיר עכו חשובה לחיזוק ולביסוס העיר. ביקור זה הינו משמעותי וקריטי דווקא בימים אלה בהם ענף התיירות ספג פגיעה קשה'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   יעקב אמסלם בעלים ומנכ'ל קבוצת אמסלם...
*   קבוצת אמסלם תיירות ונופש חונכת לראשונה...
*   תוצאות חריגות בדגימות נחלי הצפון...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים