WeWork ישראל שממנכ'ל בנג'י זינגר על הפנייה לרילנסרים לבוא לעבוד בחללי עבודה החל מ-300 שקל במתחמיה בכל רחבי הארץ

בנוסף להנחה במחירי השכירות, הפרילנסרים יזכו למפגשים עם מומחים, סדנאות מקצועיות, מפגשי קהילה ועוד; באוגוסט תשיק WeWork ישראל תוכנית האצה לעסקים קטנים. עו'ד רועי כהן נשיא 'להב' (לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל) מברך על היוזמה

פורסם ב: 26/06/2020 09:50

Benjy Singer WeWork
WeWork ישראל יזמה תוכנית למען פרילנסרים הכוללת הנחה בשכירות ותכנים ייעודיים. קהילת הפרילנסרים היא אחת הקהילות שנפגעו קשה במשבר הכלכלי הנוכחי, והתוכנית נבנתה כדי לאפשר להם לעבוד בתוך קהילה, לפתח קשרים חברתיים ועסקיים ולמנף את העסק שלהם דרך שיתופי פעולה. התוכנית מציעה למשך ארבעה חודשים דסקים ואת כלל השירותים הנלווים, בכל מתחמי ווי וורק ברחבי הארץ, בעלות של החל מ-300 שקל בלבד לחודש.

ההרשמה פתוחה מה-24.6-15.7:

הפרילנסרים יוכלו להשתתף בסדנאות והרצאות בנושאים, כמו שיווק, ניהול זמן, פרודוקטיביות, שיחות 1:1 עם מומחים בתחומים שונים ועוד. התוכנית תוצע לממברים חדשים וקיימים, אשר פועלים כפרילנסרים בתחומים כמו: עיצוב, שיווק דיגיטלי, כתיבה, תרגום, וידאו, אנימציה, מוזיקה, סאונד, סגנון חיים וכיו'ב.

על פי דו'ח של להב (לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל) שהוכן על ידי ד'ר רובי נתנזון היועץ הכלכלי של 'להב' ומנכ'ל מרכז מאקרו לכלכלה ומדיניות, נכון לשנת 2018, מספר העסקים הכולל בישראל עומד על כ-600 אלף עסקים, כשלמעלה ממחצית מהם (307 אלף) הם של עצמאים ללא שכירים. עסקים אלו מהווים 7.8% מכוח העבודה במגזר העסקי, ותורמים 10% מהתוצר העסקי.

בנג'י זינגר מנכ'ל WeWork ישראל: 'ווי וורק ישראל מחבקת את קהילת הפרילנסרים, שמהווה חלק בלתי נפרד מקהילת הממברים של WeWork. משבר הקורונה סיפק הזדמנות למנף את היתרונות המובנים בווי-וורק לטובת הממברים הקיימים וחדשים, בין אם מדובר בסביבת עבודה בטוחה ונוחה ובין אם מדובר בגישה למידע מקצועי ורשת קשרים ענפה לקהילת העסקים הגלובלית של ווי וורק. לווי וורק יש נסיון רב בחיבור פרילנסרים אחד לשני כדי לספק עבודות משותפות לחברות המובילות בארץ. המטרה שלנו היא להיות להם בית חם ולסייע להם להתאושש או להמשיך להצמיח את עסקיהם בתקופה מאתגרת זו'.

עו'ד רועי כהן נשיא 'להב': 'אני מברך את WeWork על היוזמה לסייע לעצמאים ובעלי העסקים בימים אלה, בהם המשק הישראלי מצוי בחוסר ודאות. עבודה בחלל משותף, המשלב סדנאות, פגישות עם מומחים ושייכות לקהילה של יזמים ובעלי עסקים - גם מייצרת סביבת עבודה חדשנית וגם נותנת מענה לצרכים העולים עכשיו מהשטח בעקבות משבר הקורונה'.

תוכנית האצה לעסקים קטנים: בנוסף, WeWork Labs - תוכנית הסטארט-אפים של ווי וורק, תשיק באוגוסט תוכנית האצה וירטואלית בת 10 שבועות לממברים אשר הינם עסקים קטנים (שאינם סטארטאפים טכנולוגיים בהכרח). העסקים שיתקבלו לתוכנית ייחשפו למגוון סדנאות והרצאות, מנטורינג 1:1 מפגשים קבוצתיים, אירועי נטוורקינג וגישה להטבות ומערכות מקוונות בשווי 450 אלף דולר בתחומים כמו: שירותי ענן, גיוס עובדים, גיוס הון, כספים, משפטי, וולנס ונסיעות.
במהלך תקופת הסגר עבדו במרץ צוותי WeWork ישראל על תוכנית לשגרה החדשה בצל הקורונה על מנת להבטיח סביבת עבודה בטוחה והיגיינית. התוכנית, שמיושמת בשטח, מתמקדת בעיקר בסניטציה, ריחוק חברתי שבא לידי ביטוי בהושבה בחללים ובחדרי ישיבות, ניהול תנועת העובדים, הנחיות ושילוט. כל זה מבלי לוותר על הרוח הייחודית והערכים המוספים שהחברות בווי-וורק נותנת.

צעד זה מצטרף לצעדים נוספים שנקטה החברה בתקופה האחרונה. לאחרונה יצאה WeWork ישראל בקול קורא ליצרנים ישראלים לעבוד איתה, מתוך שאיפה להגדיל למקסימום את מוצרי הריהוט והאמנות כחול-לבן במתחמיה. על ידי תמיכה בתעשיות מקומיות, WeWork ישראל גם שואפת להגיע לרמות קיימות גבוהות יותר. יצרני רהיטים, אביזרים וציוד (כולל עבודות נגרות, ציורי קיר, אביזרי עיצוב, דקורציה, ריהוט משרדי וכו' ), יכולים ליצור קשר באמצעות המייל הייעודי

blueandwhite@wework.com

בנוסף לכך וויוורק ישראל הקימה פלטפורמה חינמית לקהל הרחב המציעה תכנים מקצועיים ולפנאי, בה היא גם מקדמת את עסקי הממברים.


WeWork מספקת לממברים ברחבי העולם חללי עבודה, קהילה ושירותים פיזיים ווירטואליים. ל-WeWork 828 סניפים ברחבי 149 ערים ו-38 מדינות. 693,000 הממברים של WeWork מייצגים ארגונים גלובליים בכל הענפים.
WeWork ישראל מונה 14 סניפים ב-6 ערים ברחבי הארץ, ומעל 10,000 ממברים.
WEWORK

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   ביוזמת האגודה למלחמה בסרטן, יאירו...
*   'רב בריח' יצא בגליון חג. צילום: עמית...
*   על רקע התפשטות הקורונה, פסטיבל הסרטים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים