השחקנית Emily Ratajkowski צבעה לראשונה את שיערה לבלונד לצורך קמפיין חדש להשקת סדרת הבלונד בעולם לטובת קרסטס. כתבה: רונית קיטאי

אחרי חודשיים של סגר בבית, השחקנית האמריקאית אמילי רטאייקואסקי שהיא ברונטית, עשתה מהפך בצבע שיערה וצורך הקמפיין ל-KERASTASE

פורסם ב: 24/06/2020 09:31

Emily Ratajkowski בבלונד לקרסטס.צילום: יח'צ
אמילי רטאייקואסקי היא אחת מכוכבות הרשת הגדולות והחזקות בעולם כיום, דמות מלאת עוצמה, נישות ותשוקה, שמקפידה לשבור את הרשת ולהעלות לכ- 26.6 מיליון העוקבים בעמוד האינסטגרם שלה תמונות מדהימות ויוצאות דופן.

אמילי רטאייאוסקי: 'מעולם לא צבעתי את השיער שלי או שיניתי את האורך באופן משמעותי בכל חיי. זה היה מרגש לחלוטין ש'קרסטס' העניקו לי את ברכתם להיות בלונדינית, פשוט חגגתי את יום הולדתי וכל כך שמחתי לצאת מהסגר עם מראה חדש ורענן. היופי נולד להיות כפי ומלא הבעה וזה בהחלט הכי כייף שאי פעם היה עם המראה שלי'.

אמילי נבחרה להוביל את הקמפיין החדש לסדרת הבלונד של קרסטס סדרת אבסולו בלונד, כולל קמפיין בישראל וכן השקת סדרת המוצרים הראשונה של המותג לטיפוח שיער בלונדיני. 'עכשיו, כאשר מספרות נפתחות מחדש ברחבי העולם, שינוי צבע השיער שלך מעניק דרך רעננה ומלאה חיוניות ועוצמה להתחיל מחדש', סיפרה.

www.instagram.com/emrata
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   מבצע מיוחד לכבוד חג סוכות יתקיים בחברת...
*   חידוש משמח ללקוחות של קניוני 'עופר'...
*   לקראת ההכרזה על הידוק הסגר והחמרה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים