סגנית יו'ר הכנסת אלוף (מיל) אורנה ברביבאי ביקרה היום במוקד הלאומי של מד'א

מנכ'ל מד'א אלי בין: הודה לסגנית יו'ר הכנסת אורנה ברביבאי על ביקורה ועל העניין הרב שגילתה באירגון מד'א, אשר עומד בחודשים האחרונים בחזית המאבק כנגד נגיף הקורונה

פורסם ב: 21/06/2020 23:58

ביקור סגנית יו'ר הכנסת אורנה ברביבאי במד'א. צילום: דוברות מד'א
'מד'א הוא נכס מאוד גדול לאזרחי המדינה',היא אמרה וכמובן לא חידשה כי כל מי שמכיר את פעילות הארגון יודע זאת. אלוף (מיל) אורנה ברביבאי (יש עתיד-תל'ם) ביקרה במוקד הלאומי של מד'א בקריית אונו ולוותה ע'י מנ'"ל מד'א אלי בין ובכירי הארגון.

אורנה ברביבאי שגדלה בעפולה ,סיירה במוקד, על מנת ללמוד אודות הפעילות שמוביל מד'א כארגון ההצלה הלאומי וכעומד בחזית המאבק בהתפשטות נגיף הקורונה בישראל.במהלך הסיור היא קיבלה סקירה אודות התמודדות הארגון מול משבר הקורונה, שמעה על מערך הבדיקות והדגימות שבוצעו, הכירה את מערך הבדיקות הסרולוגיות, האוטובוסים לפינוי חולי קורונה בעת חירום, תרומת הפלסמה ממחלימים ופרויקט מד'א 2020 (מד'א בקהילה).

הח'כית ברביבאי הביעה עניין מיוחד בנושא שירותי הדם, הנשים הרבות הפועלות בארגון ומהוות כשליש מכוח האדם ובמאות חובשים והפראמדיקים הרוכבים על אופנועי החירום של מגן דוד אדום.

בתום הסיור הודתה ברביבאי לאנשי מד'א ואמרה: 'מד״א הוא נכס מאוד גדול לאזרחי המדינה. הידיעה שאתם תמיד רלוונטיים ומתפתחים בהלימה למציאות המשתנה בשגרה ובחירום מעוררת הערכה רבה. הקורונה חשפה את היכולות המקצועיות והאנושיות שלכם וזה הזמן להוקיר לכם תודה על עשייתכם הברוכה'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   מטופל בבידוד קורונה הגיע למחלקת טראומה...
*   חוקרים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים