תחת קורת גג אחת ולאחר השקעה ושידרוג רב, נפתחו מחדש מרפאות העיניים של מרכז רפואי 'כרמל'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

תחת קורת גג אחת ולאחר השקעה ושידרוג רב, נפתחו מחדש מרפאות העיניים בניהולו של מנהל מחלקת עיניים ד'ר אורן טומקינס נצר. המרפאות פועלות בבניין ההיסטורי של בי'ח 'כרמל' ברח' חורב 2 בחיפה

פורסם ב: 21/06/2020 09:19

מחלקת עיניים כרמל.צילום: אלי דדון
ד'ר אורן טומקינס נצר מנהל מחלקת עיניים: 'אנחנו כאן עבורכם תושבי חיפה והצפון עם כל האיכות הרפואית הידע והטכנולוגיה המתקדמים ביותר, כדי לספק לכם את רפואת העיניים הטובה והאיכותית ביותר'


מרפאות העיניים המשודרגות שנפתחו החודש מחדש לטובת מטופלי חיפה והצפון רואות ומטפלות ב- 40,000 מטופלים בשנה ומספרי המבקרים והדרישה לרופאי המחלקה רק עולים כל הזמן.במסגרת השדרוג חזרה מרפאת העיניים לילדים היחודית לכרמל למקומה והוטמעה במתחם המחודש, והיא מטפלת בילדים ובתינוקות מגיל ינקות בבעיות של עין עצלה ופזילה. את המרפאה מובילות דקר עלוית וולף ודר אלינה מלמוד בליווי בדיקות מקצועיות של אורטופטיסט.

גם מכשיר ה'אופטוס' החדשני לצילומי רישתית מתקדמים נכנס למרפאות העיניים המחודשות. המכשיר הייחודי בצפון רק למרפאות בי'ח 'כרמל' משמש את מרפאת הרישתית והוא משתמש בטכנולוגייה מתקדמת המאפשרת צילומי הרישתית באיכות גבוה כולל אנגיוגרפיה מפורטת בצילום כל כלי הדם ברישתית.את מרפאת הרשתית של כרמל על מגוון הטיפולים והניתוחים שהיא מעניקה, מובילה מנהלת יחידת הרישתית ד'ר נורית מטלון יחד עם ד'ר מוטי שלם, ד'ר אלוירה לאוטמן,ד'ר וויסאם ברהום וד'ר תגיל ערב.

את הטיפול בחולי הגלאוקומה במרפאה כולל בדיקות מעקב, שדה ראיה, טיפולי לייזר יחודיים וניתוחים מובילים ד'ר איתן שגב וד'ר זויה רבקין .

לטובת חולים הסובלים מבעיות בעצבי הראיה, עצבוב העיניים והפרעות בתפקוד עצב הראיה, פועלת במתחם החדש המרפאה לנוירואפטומולוגיה בהובלתם של ד'ר יוספה הורוביץ וד'ר ענת ארודי המעניקה מגוון רחב של טיפולים וניתוחים בתחום.

המרפאה לאוקולופלסטיקה מטפלת ומנתחת מטופלים הסובלים מבעיות בארובת העין ובעפעפיים ומובילה אותה ד"ר יוספה הורוביץ.

את תחום קרנית העין הכולל ניתוחים מורכבים והשתלות קרנית בשיטות מתקדמות וחדשניות תוך שימוש בטכנולוגיות לייזר, מובילים ד'ר דוד ישראלי, ד'ר מיקי היימס וד'ר אור בן שאול.

לאחרונה נוסף במרפאות שירות חדש ובלעדי באיזור הצפון: מרפאת אובאיטיס, מרפאה בלעדית ויחודית מהבודדות בישראל. המרפאה מטפלת בדלקות תוך עיניות מיוחדות ואותה מוביל מנהל המחלקה ד'ר אורן טומקינס נצר יחד עם ד'ר שאול שר


סיגל זומר המנהלת האדמניסטרטיבית של 'כרמל' מציינת כי מערך מרפאות העיניים בבית החולים על מכלול תחומיו המקצועיים לרבות ציוד הדימות המתקדם, מעניק את השירות האמבולטורי הגדול ביותר בצפון למבוטחי 'כללית'.לדבריה ' לקראת חזרת המרפאות למקומן המקורי רכשנו ושדרגנו טכנולוגיות רבות במאות אלפי ש'ח בתמיכת תרומות יעודיות לטובת המטופלים שלנו.

נרכשו ושודרג ציוד לטיפולי לייזר מתקדמים למחלות הרשתית הגלאוקומה והקטרקט, נרכש ציוד מתקדם למיפוי קרנית, מכשיר OCT אנגיוגרפיה לצילומי דימות של הרשתית וכלי הדם ועוד ציוד מתקדם.גם שטחה הפיזי של המרפאה הוגדל ושודרגו התנאים במרפאות השונות כך שנוכל להעניק שירות ברווחה ובתנאים טובים יותר למטופלים שלנו.
בהזדמנות זו אני מבקשת להודות לכל צוותי ההנדסה בינוי ואחזקה ולצוותי הלוגיסטיקה של בית החולים אשר עמלו לילות כימים כדי לשדרג ולהעמיד בזמן קצר את המרפאות ברמה הגבוה ביותר לטובת המטופלים שלנו'.


מנהל מחלקת עיניים בכרמל ד'ר אורן טומקינס סיכם את מעבר ושדרוג המרפאות: 'אני שמח על השידרוג והפתיחה המחודשת של מרפאות העיניים שלנו לטובת כל תושבי חיפה והצפון. כל צוות הרופאים שלנו על מגוון השירותים הרחב והמרפאות המתקדמות שאנו מציעים יעמוד כאן לטובת כלל המטופלים בשירותים איכותיים יותר, במרפאות נוחות מרווחות בכל מגוון המקצועות וההתמחויות במחלות העיניים. אני, יחד עם כל צוות הרופאים, האחיות ומזכירות המחלקה שמחים לעמוד כאן לשירותכם בכל שאלה ובכל בעיית עיניים כדי להעניק לכם את השירות הרפואי האיכותי והטוב ביותר המגיע לכם'.

לצורך לקבלת שירות במרפאות העיניים של כרמל נדרש להגיע עם הפניה מרופא עיניים בקהילה
לשאלות ובירורים ניתן להתעדכן דרך אתר בית החולים כרמל בכתובת

https://hospitals.clalit.co.il/carmel/he/Pages/default.aspx

או בטלפון ל 04-8250432ב
מנהל מחלקת עיניים ד'ר אורן טומקינס נצר. צילום: אלי דדון

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   שלושה אלופים בצה'ל קיימו היום סיור...
*   מה קורה כאשר ליצנית רפואית ברמב'ם...
*   ד'ר אוהד הוכמן מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים