משתתפי 'חתונה ממבט ראשון' הציגו את הזוגיות שלהם בהשקת משקפי השמש בעיצובו של דיוויד בקהאם ל'אירוקה'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: גיל חיון

אירוע השקה חגיגי מצומצם, בהתאם לחוקי הקורנה, נערך אתמול בפנטהאוז מפואר בגינדי תל-אביב, במסגרתו נחשפו לראשונה קולקציית משקפי 2020 של דיוויד בקהאם, שם גם נחשף הקמפיין המשותף. הגיעו למדוד: השף טום אביב, הגיעו כזוג טרי כוכבי 'חתונה ממבט ראשון' : הגר וניר, דניס והדר, מאור פינקלשטיין ובת זוגו נטע דורון ועוד

פורסם ב: 15/06/2020 08:53

כוכבי חתונה ממבט ראשון בהשקת משקפי שמש של דיוויד בקהאם ל'אירוקה'. צילום: גיל חיון
סקרנות עוררו מאור פינקלשטיין השף וזוגתו הישנה -החדשה נטע דורון. עוד היו דנית ליבנת, דובי ואריק. היישר מאי ה'הישרדות' הזמר רגב הוד ורעייתו הלן הוד, מייקל לואיס, אירה דולפין, ועוד.

במסגרת הסרטון אמר בקהאם לתושבי ישראל: 'אני מקווה שאתם ומשפחותיכם מרגישים טוב בתקופה מאתגרת זו, על כן, רציתי לשלוח לתושבי ישראל הודעה קצרה ולומר לכם תודה על כל התמיכה במותג "DBeyewear". על אף שנאלצתם לשים את תכניותיכם על "הולד" אני מאחל לנו לחזור לזמנים נורמליים כמה שיותר מהר. בינתיים תישארו בטוחים וחזקים. אני מצפה לשמוע על ההשקה, אני בטוח שהיא תהיה מדהימה. תודה על תמיכתכם, היא חשובה לי מאוד, נתראה בקרוב".

מי שפגשה פנים מול פנים את דיויד בקהאם כידוע זוהי הפרזנטורית של 'אירוקה' נטע אלחימסטר. היא טסה עם בכירי 'אירוקה' לפני פרוץ הקורונה ( ינואר) למילאנו כדי להשתתף באירוע ההשקה הבינלאומי ולהצטלם לקמפיין שיעלה השבוע הקרוב בארץ, בהשקעה של 1 מיליון ש'ח.
כוכבות 'חתונה ממבט ראשון'. צילום : גיל חיון

מאור פינקלשטיין ובת זוגו נטע דורון. צילום: גיל חיון

נטע אלחימסטר בקמפיין משותף עם מותג משקפי השמש בעיצובו של דיוויד בקהאם. צילום : גיל חיון

רווית אסף. צילום: גיל חיון

מייקל לואיס בהשקת משקפי השמש של דיוויד בקהאם ל'אירוקה'. צילום: גיל חיון

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   הסגר מוביל לחיבורים שקודם אולי לא...
*   טקס ברית מילה מרגש נערך נערך במרכז...
*   קמפיין דיגיטלי לגיוס תרומות עבור...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים