עם סגולה וסוף שבוע סגול: בעקבות פריחת הלבנדר בגולן מציע מרכז המבקרים עזיזו לבנדר במושב כנף בגולן סיור בניחוח פרובאנס. כתבה: יפעת וייס

הנאה מהמראה המרהיב של מרבדי הלבנדר הפורח במרכז מבקרים עזיזו מושב כנף בגולן. בשבת 9-14 בתיאום מראש בלבד. הסבר על תהליך גידול הלבנדר ועוד. במקום יימכרו מוצרים טבעיים עם ריחות מטריפים של לבנדר

פורסם ב: 12/06/2020 10:49

לבנדר במושב כנף ברמת הגולן.צילום: יח'צ
הפריחה במלוא תפארתה והמטיילים יגיעו לשדה הלבנדר שם דן החקלאי יסביר על תהליך הגידול של הלבנדר, כיצד הוא הופך לשמן במזקקה הביתית שלו, ועל הכוורות הפזורות בשדה והדבורים העומלות על הדבש. ניתן לרכוש במקום שמנים אתריים סבונים טבעיים, חליטות ושקיות ריח, שמן לבנדר ועוד, ביצור עצמי.

לצד שדה הלבנדר ניתן לבקר גם ביקב טרה נובה שמייצר יין משובח עטור פרסים, שמן זית איכותי וגידול של פירות יער משובחים ממינים שונים.
כמה? ללא עלות.לפרטים: 050-5871515 (דן).

מסלול טיול:

דיר עזיז (מעיין כנף) – במתחם שלוש בריכות האוגרות את מי המעיין, הנובע במקום וניתן לתצפת משם על נופו המרהיב של נחל כנף. במסגרת הנגשת אתרי תיירות, מועצה אזורית גולן, ביצעה עבודות תשתית בהם שופץ המעיין והונגש לבעלי מוגבלויות. בית הכנסת העתיק באתר עבר גם הוא סדרת חפירות ושיקום. דרכי הגעה: מכביש סובב כנרת (כביש 92) עולים בצומת מעלה גמלא (כביש 869) מזרחה ולאחר 9 ק"מ פונים ימינה למושב כנף. כ-100 מטר לפני שער המושב פונים שמאלה בדרך עפר וממשיכים כ-2 קילומטר עד לחניה המסודרת במקום. הכניסה ללא עלות.
מידע נוסף: תיירות גולן

04-6851001

www.tourgolan.org.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   קבוצת אמסלם תיירות ונופש חונכת לראשונה...
*   תוצאות חריגות בדגימות נחלי הצפון...
*   חברות התיירות הישראליות מגיעות לעשות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים