תואר אזרחות כבוד של נוף הגליל הוענקה למנכ'ל מד'א אלי בין. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות מד'א

ראש עיריית נוף הגליל רונן פלוט, רב העיר ונציגי המועצה העניקו את אזרחות הכבוד לאלי בין בטקס מצומצם שנערך השבוע בעיר. ראש העיר הודה במעמד המיוחד לבין והביע הערכה גדולה לו ולארגון, וציין את פועלם המיוחד למען בריאות תושבי העיר בימי שגרה ובאופן מיוחד בימי הקורונה.

פורסם ב: 11/06/2020 23:12

תואר אזרחות כבוד של נוף הגליל הוענקה למנכ'ל מד'א אלי בין .צילום: דוברות מד'א
עיריית נוף הגליל העניקה השבוע אות כבוד מיוחד לאלי בין, מנכ"ל מד"א, על פועלו ועל תרומת הארגון לתושבי העיר בעת המאבק בנגיף הקורונה ראש העיר הודה והסביר: "הם נרתמו בחיוב והתגייסו לבצע בדיקות, למרות הלחץ האדיר והעומס" * מנכ"ל מד"א: "ההוקרה אינה רק על שמי, אלא על שם כל 30 אלף עובדי ומתנדבי הארגון".

עיריית נוף הגליל החליטה להעניק לאלי בין את הכבוד הרב בשל תרומתו לתושבי העיר והסיוע הרב של ארגון מד'א בעת משבר הקורונה וכך נשמע רונן פלוט:'מנכ'ל מד'א וצוותו נרתמו להפעיל תחנות 'היבדק וסע' בשני סבבים בנוף הגליל, ובמשך כל תקופת הקורונה נענו בחיוב והתגייסו לבצע בדיקות יזומות בכל בתי האבות ובמקבצי הדיור המוגן, וזאת למרות הלחץ האדיר והעומס בו היה נתון הארגון והמנכ"ל בשיא המגיפה'.


בנוסף, סיפר ראש העיר כי גם בעת שיגרה פועל בין למען תושבי העיר וקידום הפריפריה. על רקע האירוע, הושק לאחרונה פרויקט חדש בעיר בשיתוף מד"א והעירייה, במסגרתו הוצבו 10 מכשירי החייאה (דפיברילטורים) במרחב הציבורי, למען תושבי העיר.

בכך, מצטרף מנכ"ל מד"א לרשימה מכובדת של אישים המחזיקים בתואר אזרח הכבוד של נוף הגליל, ביניהם: ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הכלכלה אלי כהן, שר השיכון לשעבר יואב גלנט ויו'ר קק'ל דני עטר.

אמר מנכ'ל מד'א אלי בין: 'קיבלתי בחיי כמה פרסים והוקרות, ובכל זאת אני מאוד מתרגש. ההוקרה הזו אינה רק על שמי אלא מיועדת לארגון כולו ולכל השותפים שלי, עובדי ומתנדבי מגן דוד אדום - כ-30 אלף איש במספר. נוף הגליל היא אחת מהערים פורצות הדרך בביצוע הבדיקות היזומות בבתי האבות ומקבצי הדיור המוגן'.

בסרטון מיוחד שהוקרן במהלך הטקס בירך שר הבריאות, יולי אדלשטיין ואמר: 'מד'א בראשותך הפך לגוף שפועל בכל רחבי הארץ ללא לאות. מאחל לנו המשך שיתוף פעולה פורה'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   באמצע משבר הקורונה הצטרפו אורטל אולמן...
*   'הקריטריון האולטימטיבי לדמוקרטיה...
*   'בריאותם של עורכי הדין אינה הפקר. אם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים