מורן אטיאס מחפשת דירה בתל אביב. היא נולדה בחיפה, גדלה בכרמל המערבי ואתמול הצטלמה לקמפיין קיץ 2020 לקניון 'הדר' ירושלים. כתבה: רונית קיטאי

כך 'מכסה' מורן אטיאס, הפרזנטורית של קניון 'הדר' בירושלים, את שלושת הערים הגדולות. אתמול על סט הצילומים בשעות בוקר מוקדמות היא פגשה גם את כוכי איבגי מנהלת השיווק של קניון 'הדר'. שימו לב שכבר שלושה חודשים שהיא בישראל

פורסם ב: 11/06/2020 11:28

מורן אטיאס פרזנטורית קניון הדר ירושלים. צילום: רונן פדידה
מורן אטיאס, היזמית, השחקנית הבינלאומית ומנחת הטלוויזיה, הצטלמה אמש לקמפיין קיץ 2020, שיצא בתחילת יולי 2020.

הצילומים נערכו בלופט אורבני תל אביבי. על הסט פגשה אטיאס לראשונה את צוות ההנהלה הבכיר של הקניון שהגיע לפרגן לה על קבלת הקמפיין ועל החזרה לשיגרה, ברכה אותה בהצלחה המנכ'לית לירון אלקיים ואחר כך צולמה עם מורן על הסט כוכי איבגי מנהלת השיווק של הקניון.


מורן אטיאס שהחודש האחרון היה עבורה אחד השיעורים הגדולים שקיבלה הוסיפה: 'אני שמחה כל כך שניתנה לי האפשרות להתנדב במחלקות של חולי הקורונה, זה הכניס לי פרופורציה להרבה דברים. המחזות שראיתי לא היו קלים אבל הרגשתי מחויבות לתת מה שאני יכולה בתור פרסונה ציבורית' .

מורן אטיאס עדכנה על הסט שבימים אלו היא בחיפוש אחר דירה'שווה' בתל-אביב..


לקראת סוף הצילומים מורן אטיאס קינחה עם סלפי של כל הצוות שהיה על הסט, והקפידה בחומרה על חבישת מסכה של כל אחד ואחד מהם. מי שהיתה בשטח אש נזהרת בצוננין כידוע לכם.
מורן אטיאס פרזנטורית קניון הדר ירושלים וכוכי איבגי מנהלת השיווק של הקניון. צילום: רונן פדידה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   במוזיאון העיצוב בחולון צולם הזמר...
*   הדוגמנית רומי נסט התייצבה לצילומים...
*   NAUTICA מציגה את Oceans Forward קולקציית און...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים