במקום חופשה משפחתית באילת או ביוון בני הזוג 'יבלו' על מדרגות הרבנות

מריבה על מיקום החופשה : אילת לבקשת האישה או יוון לדרישת הגבר, גרמה לו לאלימות מילולית ופיזית כלפיה. האישה הגישה תביעה לגירושין בעזרת עו'ד גיא אופיר

פורסם ב: 09/06/2020 16:49

עו'ד גיא אופיר. צילום עצמי
לאחר תקופה ארוכה של כחודשיים וחצי וסגר וריחוק חברתי לנוכח משבר הקורונה ועם חידוש פעילותם של בתי המלון, החליטו בני זוג תושבי הצפון להזמין חופשה משפחתית לקיץ הקרוב. האישה הזמינה חופשה באילת בניגוד לדעתו של הבעל שביקש להזמין חופשה ביוון. בני הזוג התעמתו והבעל נקט באלימות מילולית שגלשה בהמשך לאלימות פיזית. האישה אמנם החליטה לנוכח תחנותיו של הבעל להימנע מהגשת תלונה נגדו במשטרה, אך פנתה לעו"ד גיא אופיר, מומחה לדיני משפחה וירושה, בבקשה להגיש תביעה לגירושין בבית הדין הרבני האזורי בחיפה.


בא כח האישה עו'ד גיא אופיר: 'האישה ביקשה לקחת את שלושת ילדיהם לחופשה באילת, משום שסברה כי עדיף לבלות בארץ ולהימנע מטיסות לחופשה ביוון כפי שרצה הבעל ולדבריה לנוכח החשש מהידבקות בקורונה. היא נימקה בפני הבעל את החלטתה כי ניתן לנסוע ברכב המשפחתי לחופשה באילת וכי היא משוכנעת ששם תהיה הקפדה על הנחיות משרד הבריאות.

לעומתה טען הבעל כי החופשה בארץ יקרה מדי לעומת חופשה ביוון, מה עוד שלטענתו היוונים דיווחו בכלי התקשורת כי ביוון מספר נמוך ביותר של נדבקים בנגיף ויתרה מכך, היוונים התחייבו להעניק טיפול רפואי על חשבונם למי שחס וחלילה יידבק בקורונה'.

בא כחה של האישה עו'ד גיא אופיר: 'כאשר הבעל הבין כי האישה עומדת על דעתה ואין בכוונתה לבטל את החופשה המשפחתית באילת ולאחר שצעקותיו לא עשו על אשתו כל רושם, הוא החל לנקוט נגדה באלימות פיזית . כשהוא דוחף אותה ואף סוטר לה על הלחי. האישה ההמומה שנמלטה מפניו, הודיעה לו על כך שבכוונתה להגיש נגדו תלונה במשטרה וזה החל להתנצל ולהתחנן בפניה לבל תעשה זאת'.

"למרות שזו הייתה הפעם הראשונה שהבעל נהג באלימות כלשהי הן מילולית והן פיזית כנגדה ,טוען בא כחה של האישה, עו'ד גיא אופיר, היא ה החליטה שהיא אמנם לא תגיש נגדו תלונה,והודיעה כי אין בכוונתה לנהל אף הליכי גישור וכי מנוי וגמור איתה להתגרש ממנו. גם ניסיונות של בני משפחה לפשר בין בני הזוג לא צלחו והאישה הבהירה לבעל, כי 'איבדה את אמונה בו והיא חוששת מפניו'. בימים הקרובים, תוגש תביעת גירושין לביה"ד הרבני האזורי בחיפה. אזהרה: חל איסור לפרסם את שמות הצדדים וכל פרט מזהה כולל מס' תיק.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   הפקולטה למדעי המחשב בטכניון תיקרא...
*   מלכת היופי לשעבר שביט ויזל, מונתה...
*   קטריקס (עומרי קטרי) ואושר ביטון ('הכוכב...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים