יו'ר וועדת קורונה ח'כ ד'ר יפעת שאשא ביטון, ביקרה הבוקר במוקד הלאומי של מד'א בקריית אונו. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות מד'א

ליוו את ח'כ ד'ר יפעת שאשא ביטון בביקור זה מנכ'ל מד'א אלי בין ובכירי הארגון. היא הגיעה במטרה לעמוד מקרוב על כלל הפעולות שמוביל מד'א כארגון ההצלה הלאומי וכמי שעומד בחזית המאבק בהתפשטות נגיף קורונה בישרא

פורסם ב: 08/06/2020 09:27

יו'ר וועדת קורונה, חכ דר יפעת שאשא ביטון, ביקרה במוקד הלאומי של מד'א. צילום: דוברות מד'א
במהלך הסיור נחשפה ח'כ ביטון למערך המורכב של נטילת דגימות הקורונה ולציוד המתוחכם שבו עושים שימוש אנשי מד'א במוקד, בשטח ובמתחמי 'היבדק וסע'. עוד נחשפה שאשא ביטון לתהליך איסוף תרומות הפלסמה ממחלימי הקורונה שמתבצע בשירותי הדם של מד'א ולפרויקט מד'א בקהילה שיצמצם ב 30% את כמות הפניות לבתי חולים. במהלך הסיור נחשפה גם יו'ר וועדת הקורונה ח'כ ד'ר יפעת שאשא ביטון לגיוס הנרחב של אנשי מילואים שהגיעו לתגבר את מערך הדם של מד"א שפעל במתכונת מיוחדת. חברת הכנסת הביעה הערכה עמוקה לפועלו של מד"א ולמסירותם של עובדיו ומתנדביו.

לדבריה: 'בחודשים האחרונים צוותי מד'א עומדים בחזית המלחמה בנגיף הקורונה תוך היערכות יוצאת דופן. הגעתי לחזק את הצוותים, לשמוע על האתגרים איתם התמודדו ועל אלה שעומדים בפניהם בהיערכות לגל שני. אמשיך ללוות ולסייע כדי לתת מענה לסוגיות השונות שעלו בביקור'.

אלי בין מנכ'ל מד'א: 'אני מודה לחברת הכנסת שהגיעה אלינו על מנת לעמוד מקרוב על איכויות הטיפול שמעניק מד'א במסגרת המאבק הלאומי בנגיף קורונה ועל מוכנותו של הארגון לגל שני במקביל להצלת חיים בשגרה'.
יו'ר וועדת קורונה ח'כ ד'ר יפעת שאשא ביטון בעת ביקורה במוקד הלאומי של מד'א. צילום: דוברות מד'א

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   Taysha ו- Vico, חברות ביופארמה מובילות בארה'ב...
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   אמיר בנדל מטפל שעובד בספארי ברמת גן...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים