'חיבוק הדב'. תערוכת 'הדוב האהוב שלי' תיפתח בגלריית יונטי ארט ביפו ומיועדת לילדים ולכל המשפחה ללא תשלום

איך הפך הדוב בעל חיים מאיים ומסוכן במציאות לדובון חביב ולחיית הדגל של תעשיית הצעצועים, שסוחפת אחריה מיליוני ילדים ואף מבוגרים, בכל רחבי העולם?

פורסם ב: 04/06/2020 16:30

תערוכת דובים של עמותת יונטי ארט .צילום: יח'צ
אז תשכחו מהמושג 'שירות דוב' במקרה הזה כי את הדובים הללו ממש אוהבים. אולי זאת הפרווה, אולי העגלגלות ואולי הגמלוניות. נדמה לעיתים כי מדובר בקונצנזוס: כולם אוהבים דובי צעצוע.

רשימה ארוכה של דובים מפורסמים שזכו לתהילה, בניהם: פה הדוב, דובוני אכפת לי, דובי לא לא, באלו ועוד שהפכו גם לגיבורים ספרותיים אהובים.

כך נולדה תערוכה חדשה וראשונה מסוגה שתתקיים עד 30.6.2020: 'הדוב האהוב שלי' שתיפתח השבוע בגלריית יונטי ארט ביפו, המתמקדת בסיפור אהבה זה. התערוכה מיועדת לילדים ולכל המשפחה ומדגישה את עולם האגדות מאז המאה ה 19 מהסיפור המפורסם זהבה ושלושת הדובים. התערוכה מציגה את הרכות של הדב הכל כך אופיינית לו בשילוב אלמנטים שונים המשלבים אופנה, צבעים, ואת כל גווניו.

בתערוכה מוצגים מעלה מ -30 דובים שונים, יצירות מקוריות של האומנית אילנה חבס . כל הדובים עשויים מחומרים טבעיים בסגנון וינטאג'. האמנית אילנה חבס אומרת על התערוכה: 'אני מעצבת צעצועים בסגנון "teddy bear" מבחינתי זה היה בעיקר תחביב, אבל כמו תמיד, כל תחביב שעושים אותו טוב, צומח למשהו גדול יותר'.

Unity Art House - גלריה קהילתית של עמותת יוניטי ארט שנוסדה ללא כוונות רווח, שמטרתה לסייע לאומנים ישראלים לקדם את יצירותיהם. בגלריה מתקיימות תערוכות רבות (קבוצתי ויחיד), פסטיבלים וירידים, סדנאות לילדים ומבוגרים, ימי כיף לחברות וארגונים ואירועים שונים.

הגלריה ממקמת ברחוב דוד רזיאל 6, יפו – טלפון לתיאום סיור:– 054-3544218. לסיור ווירטואלי:

www.facebook.com/unityartproject
תערוכת דובים עמותת יונטי ארט .צילום: יח'צ

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   ביוזמת האגודה למלחמה בסרטן, יאירו...
*   'רב בריח' יצא בגליון חג. צילום: עמית...
*   על רקע התפשטות הקורונה, פסטיבל הסרטים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים