השחקנית הבינלאומית מורן אטיאס נבחרה כפרזנטורית של קניון הדר בירושלים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אסף לוי

ההשקעה בקמפיין קניון הדר ירושלים היא למעלה מחצי מיליון ש'ח והסיבה לדחייה בחתימה על החוזה אתה היתה בגלל הקורונה. מאז הספיקה מורן אטיאס הכוכבת והנשמה, להתנדב במחלקת הקורונה ב'איכילוב' ועל כך רואיינה בין היתר בתוכניתו של רפי רשף בערוץ 2 ועוד

פורסם ב: 03/06/2020 12:14

מורן אטיאס הפרזנטורית החדשה של קניון הדר ירושלים .צילום: אסף לוי
הקמפיין בכיכובה של מורן אטיאס יעלה לקראת חודש יולי 2020 .לדברי לירון אלקיים מנהלת קניון הדר: 'הבחירה במורן אטיאס היא חלק מהאסטרטגיה השיווקית, להמשיך ולתמוך בחנויות ובפעילויות והאטרקציות שבקניון. כחלק מהראייה המיתוגית אנו מגדילים את החשיפה ברמה הארצית והמקומית, לשלל המגזרים המהווים פסיפס נרחב של הקהל המבקר בקניון.

מורן מייצגת הצלחה בינלאומית יחד עם ערכים שורשיים בתרבות הישראלית. בתקופת הקורונה, נחשפנו לפן האנושי של מורן כשהתנדבה במחלקת חולי הקורונה ב'איכילוב' ואנו מוצאים כי אטיאס מייצגת את החוזקה הנשית, הצלחה, העצמה, תרומה לקהילה ואופנתיות'.

כל מי שצפה בתוכנית האירוח האינטימית של רפי רשף יכול היה להתרשם פעם נוספת מאישיותה,מהחום שלה והרצון לעזור לזולת.מורן אטיאס שגדלה ברחוב דרך הים בכרמל המערבי בחיפה, קפצה לאחרונה לבית קפה 'היינה' דרך הים 68 בבעלותו של עו'ד סיימון דיין שגם הוא תושב רחוב זה, וריגשה כל מי שפגש אותה שם.

עד לתחילת משבר הקורונה, התגוררה מורן אטיאס בלוס-אנג'לס, שם כיכבה בעשרות סרטים עם בכירי הכוכבים בתעשיית הקולנוע, ביניהם: אדריאן ברודי, ראסל קרואו, ליאם ניסן ועוד. בקריירת המשחק אף לוהקה לתפקידים ראשיים בסדרות מצליחות כגון הרודן של FX, התרסקות ב- Stars , ובסדרה הכפר של NBC.

בימים אלה היא נמצאת בחוזה פיתוח של כתיבת סדרה עם FX . מי שצעדה על המסלול כדוגמנית בנעוריה, החלה את הקריירה הבינלאומית שלה בגיל 21 ועשתה זאת באיטליה במשך שש שנים. היא הגישה תוכניות טלוויזיה פופולריות, שהפכו להצלחה מסחררת ובעקבות כך אף הפכה להיות דוברת עיריית מילאנו.

עם פרוץ משבר הקורונה, ועוד בטרם נסגרו השמיים, חזרה מורן אטיאס לישראל, ומאז היא פעילה בשלל פעילויות הומניטריות. כאמור התנדבה בית החולים איכילוב במחלקת הקורונה והיא גם שגרירה של רצון טוב לשיחות תמיכה בקשישים וחולים בעמותת 'גישה לחיים', ובנוסף גם הקימה מיזם נשים בשם MeFirst , לקידום הזדמנויות עבור נשים ועוד.

קניון הדר, הנמצא בבעלות משולבת של הריבוע הכחול נדל'ן וחברת כלל נדל'ן והוא ממוקם ברחוב הראשי של תלפיות בירושלים. הקניון משתרע על שטח מסחרי של 26,000 מ'ר, ויש בו למעלה מ- 120 חנויות המתפרשות על ארבע קומות של מסחר וחמש קומות של חנייה.
מורן אטיאס נבחרה לפרזנטורית קניון הדר ירושלים .צילום :יח'צ

מורן אטיאס בתוכנית האינטימית של רפי רשף בערוץ 2. צילום מסך :רונית קיטאי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   שמואל דונרשטיין יו'ר ובעלים של 'רב...
*   את הדלת אי אפשר לפתוח בתוכנת ZOOM אך...
*   קאבר מיוחד בספרדית ללהיט 'שלמים' של...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים