שלי אלקובי מתקשרת וקוראת בקלפי טארוט שמצליחה להדהים בכל פעם מחדש. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלבום פרטי

מספרים על סלבריטאיות שלא עושות שום צעד משמעותי בחייהן בלי להתייעץ אתה, אך היא לא מנדבת אף אחד מהשמות הללו וזה רק לזכותה.היא רואה אותכם ואותכן כמו 'רנטגן' וחושפת בפניכם הכל גם בטלפון. אלה עם מה שהיא אומרת קשה להאמין שהיא לא נמצאת בביתכם או מכירה אתכם מאז ומתמיד. אז מי את שלי אלקובי?

פורסם ב: 01/06/2020 19:30

שלי אלקובי מיסטיקאית. צילום : אלבום משפחתי
אז לכל מי שרוצה להכיר אותי, אני שלי אלקובי מתקשרת וקוראת בקלפי טארוט וגם מעבירה הרצאות וסדנאות ,ערבי נשים. זה לא שמהיום יודעים עליי כי אני מלווה את לקוחותי מאז מלאו לי... 15 שנים וכך גם היום כשאני בת 42 ואם לשני ילדים שהם בעיניי כמו מלאכים.

כמיסטיקנית מזה שנים אני מספרת ללקוחותיי על העבר שלהם כדי לדעת מה עוצר אותם בהווה. אנחנו מדברים על ההווה ומה צריך לעשות כדי שהעתיד יהיה טוב יותר.את עבודתי אני עושה דרך תיקשור ע'י מדריך רוחני ופיתרונותי הם 'דרך האור'.אני מלווה את לקוחותי בתהליכים שהם עוברים, וזה כמובן מעבר לפגישה שהיתה. מבחינתי עד שהם לא עומדים על הרגליים אני שם עבורם. עבודתי נעשית גם באמצעות הטלפון ויתר האמצעים הדיגיטליים כפי שרצוי בתקופה זו.

לקוחותי מפוזרים בכל הארץ והפגישות נעשות כבר שנים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים וכן באמצעות שיחות טלפוניות . בכל המצבים אני מעניקה את המיטב ללקוחותיי. לא מעט מביניהם הם אכן סלבריטאים אך אני מקפידה לשמור על הפרטיות שלהם ולכן לאף אחד אני לא מוכנה לגלות מי היה אצלי ולמי אני עוזרת באמצעות תיקשור וכו'.

בכל שנות עבודתי אני זוקפת לזכותי עזרה בהשכנת שלום בית במשפחות שעמדו להתפרק וכן עזרתי למציאת אנשים שאבדו ,חיתנתי והשלמתי בין ילדים להוריהם ועוד.במסגרת עבודתי פגשתי אנשים מתחומים שונים וממעמד שונה אך כולם שווים בעיניי. בערבי הנשים שאני עושה מעבירה את הקהל בחוייה רוחנית עוצמתית אשר נותנת לכל אחת מסר באופו אישי.

בקרוב יפתח קורס אשר עוזר לנקות את העבר ולשחרר פחדים מחיינו. אז יש בהחלט למה לצפות'.
שלי אלקובי טל. 052-6565898
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   ליאת ירון עוסקת בתיקשור ומצליחה להדהים...
*   ג'וסלין סבג מתקשרת וקוראת בקלפי טארוט...
*   המיסטיקאית הקרייתית רוני בנימין על...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים