'כללית' נמצאת ברשימת 100 החברות המובילות שכדאי לעבוד בהן. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות כללית

'כללית' אינה רק קופת החולים הגדולה בארץ, בה בוחרים מרבית אזרחי ישראל לקבל טיפול רפואי,אלא נחשבת גם כמקום עבודה מועדף, לאחר שדורגה במקום ה-60 ברשימת 100 החברות המובילות במשק הישראלי שהכי כדאי לעבוד בהן.

פורסם ב: 24/05/2020 16:49

רונן נודלמן מנהל 'כללית' במחוז חיפה והגליל המערבי. צילום: דוברות 'כללית'
כך נקבע בדירוג שעורך מידי שנה מגזין 'דה מרקר' בשיתוף חברת המידע העסקי CofaceBDI. הדירוג משקף את יתרונות כללית כמעסיק מוביל המספק ביטחון תעסוקתי, תנאי העסקה הולמים, ניידות גיאוגרפית, אתגרים וחיבור לקהילה.

בשנת 2020 הוצבה כללית במקום ה-60 וזהו שיפור של 28 שלבים בהשוואה לשנה שעברה. הדירוג מבוסס על סקרים שנערכו בקרב עשרות אלפי מועסקים במשק, סקר סטודנטים וסקר מנהלי משאבי אנוש בחברות מובילות ולפי נתוני מעסיקים.

בסקרים נבדקו עמדות של עובדים כלפי החברות בהן הם מועסקים וכלפי חברות אחרות, במדדים שונים, בהם: תנאי שכר, יחסי עבודה, גמישות בשעות עבודה, יציבות תעסוקתית, חוסן החברה, אווירה וגיבוש חברתי, פעילות רווחה, הכשרה וקידום מקצועי ועוד.

לדברי מנכ'ל 'כללית' פרופ' אהוד דודסון : 'אנו שמחים וגאים בדירוג כללית בסקר ובהיותנו ארגון מוביל גם בשוק העבודה, ארגון שעובדיו רוצים להתפתח בו ולבסס את עתידם המקצועי. הדבר ניכר במיוחד בתקופת התפרצות נגיף הקורונה בה הרגשנו כולנו את הזכות והגאווה להשתייך לארגון עוצמתי ומשפיע על בריאותם וחייהם של מיליוני ישראלים'.

רונן נודלמן מנהל 'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי מוסיף שבמחוז חיפה וגליל מערבי, הגדול במחוזות כללית בארץ ניתן שירות לכ-760 אלף מטופלים על ידי צוות של כ-4,000 עובדים, בא לידי ביטוי היתרון של כללית גם כמקום עבודה שוויוני במיוחד. מגוון המועסקים מבחינה מגדרית ומגזרית משקף את האוכלוסייה המאוד מגוונת של האזור, כאשר רבים מהמנהלים הבכירים הם מהחברה הערבית וכן עמדות ניהול רבות ומשמעותיות מאוישות על ידי נשים. למעשה, רוב מנהלי המרפאות כיום הן נשים.

במהלך הקורונה דאגה 'כללית' לאפשר לצוות להמשיך לתת שירות מלא ללקוחות על ידי פתרונות יצירתיים כגון שעות עבודה גמישות, שירות מרחוק, הפעלת קייטנות לילדי העובדים ועוד. הוכח פעם נוספת, כמו בעתות משבר אחרות, כיצד הצוותים שלנו מתגייסים למשימה החשובה של מתן שירותי בריאות מיטביים, ללא הבדלי מגדר או מגזר.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   סגר, סקס, וסיפוק מיני. מחקר ברמב'ם בודק...
*   מגזין Forbes קבע כי הרופאים הטובים ביותר...
*   יחזקאל גריסרו בן 66 החולה במחלות קשות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים