טכנאי המחשבים החיפאי ילון שבח בוגר 'הריאלי' עבר בדיוק לפני הקורונה לדירה חדשה בכרמל עם רעייתו דאפי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלבום משפחתי

בימים אלה מציין ילון שבח 11 שנים עם מי שהפכה לפני 6 שנים לרעייתו, דאפי אנגל-מזור. עיתוי נכון בחיים הוא סוד ההצלחה. בלי כל קשר ,לא פעם אני תוהה מה הביא אנשים למקצוע בו הם עוסקים. אז מי אתה ילון שבח ומה הביא אותך לתחום בו אתה עוסק כיום?

פורסם ב: 21/05/2020 15:41

דאפי אנגל-מזור וילון שבח. צילום: אלבום פרטי
שמעתי כי החיפאי ילון שבח נמנה על טכנאי המחשבים הטובים ביותר בחיפה ונפגשתי אתו כדי לערוך היכרות אישית. ילון שבח (33) יליד חיפה הספיק להחליף מספר מקומות מגורים ובשכונת הדר התגורר הכי הרבה שנים. ממש לפני הקורונה הוא ודאפי רעייתו, עברו למזלם לבית במקום קסום בכרמל. לדברי היועצת הרוחנית בת- שבע דור מירושלים, מספר הבית בו הוא מתגורר הוא נפלא.

ילון שבח נמנה על בוגרי ביה'ס 'הריאלי' שם למד מאז ביה'ס היסודי ועד לסיום ב'בית בירם'. הוא למד ועסק בתחום אחר לחלוטין , אך בעוד שאהב את המקצוע הוא סבל מהיחס שהיה רחוק מלהיות אנושי ופרש כדי לא לחזור לשם. לא לפני שבירר אצל חבריו למקצוע מה קורה במקומות אחרים באותו התחום, רק כדי לגלות כי גם חבריו לא מלקקים דבש. הוא עשה מעשה והחליט לחפש לעצמו מקצוע אחר כדי להתפרנס וגם ליהנות ממה שהוא עושה.

ילון שבח הוא בן למשפחה המונה שלושה בנים והוריו הם יצחק שבח המלמד בביה'ס להנדסאים בטכניון, ואמו אולגה שבח פרשה לגימלאות מעבודתה כסגנית מנהלת ספריית פבזנר בחיפה.

דאפי אנגל-מזור ,בתם של מיכל ועודד אנגל היא בת למשפחה המונה ארבע בנות.

את רעייתו מזה שש שנים וחברתו מזה 11 שנים הכיר ילון שבח דרך חברים משותפים עוד לפני שהחל לעבוד בפאב הדאנק במושבה הגרמנית. הקשר ביניהם התהדק כאשר דאפי אנגל-מזור (32) הפכה ללקוחה קבועה במקום ומהר מאוד היתה לבת זוגו.

כאשר חמו, טכנאי המחשבים עודד אנגל המתגורר במרכז שכונת זיו בחיפה ראה את מצוקת החתן שלו, הוא עשה דבר חכם והציע לו להצטרף אליו בעת שהוא עורך ביקורי עבודה אצל לקוחותיו. ילון שבח ראה והתלהב, אבל כמו כל דבר שהוא עושה בחייו, זה חייב להיות על הצד הטוב והמקצועי ביותר.אי לכך הוא נרשם ללימודים כטכנאי מחשבים במכללת ג'ון ברייט בצ'ק פוסט בחיפה ולמד להיות טכנאי PC ורשתות ללימודי תעודה.

בתחילת דרכו בתחום הוא נסע לא מעט עם חמו ונהנה לדבריו מכל רגע בו הדריך או תיקן מחשבים. לאחר שסיים את לימודיו הוא ניגש ישר למס הכנסה כדי לפתוח תיק וכבר למחרת החל לעבוד באופן רשמי ולא רק עזר להנאתו לאבא של אשתו.

רעייתו דאפי אנגל-מזור מסיימת בימים אלה תואר ראשון בעבודה סוציאלית ועובדת בבית לדרי רחוב בהדר המופנים לשם ע'י משרד הרווחה. היא עושה זאת במסגרת עבודה סטודנטיאלית כמדריכה וגם מתמחה בלמודים שמנחה קבוצות לגמילה של מכורים להימורים.לפני כן עבדה במשך חמש שנים ב'הבית ברחוב חיים' בשכונת הדר בחיפה.


איפה מבלה הזוג היפה?

דאפי אנגל-מזור וילון שבח מאוד אוהבים את הבית שלהם במיוחד בתקופת הקורונה לשם כאמור עברו בדיוק לדירה חדשה. בתקופת הסגר ולא רק אז, הם אפו עוגות להנאתם בלבד, וגם העלו זאת לאינסטגרם כדרכם.

בימים אלה כאשר בחיפה העסקים נפתחו, תנו להם לחזור לבלות בחדרי בריחה, להמשיך לאפות עוגות להנאתם, לבלות במסעדות ובפאבים בעיר התחתית , מיקום החביב עליהם במיוחד.

פייסבוק עסקי:

www.facebook.com/yalon.pc

אתר אינטרנט :

www.yalon-pc.co.il

לאינסטגרם:

www.instagram.com/yalon.szewach


ילון שבח 054-7598704
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   במסגרת מופע לערב יום העצמאות, הופיעה...
*   מועדון אייקון פיטנס הממוקם בשכונת...
*   מועדון ההיאבקות החיפאי 'יוניפייט'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים