מה שאנחנו מרגישות מאת ד'ר רבקה נרדי, טלי נרדי. שני כרכים. הוצאת 'הדים'. כתבה: רונית קיטאי

לד'ר רבקה נרדי האם זהו ספרה ה-16 במספר והיא פסיכולוגית (כמו בעלה ד'ר חן נרדי. ר.ק.) ועם בתה היא כתבה את הספר המונה שני כרכים. הבת היא טלי נרדי, יוצרת, זמרת, שחקנית, שדרנית, כותבת ומורה פרטית לאנגלית ומובילת דעה באינסטגרם שכתבה הצגת יחיד שאתה הופיעה בניו יורק ובשיקגו

פורסם ב: 08/05/2020 13:17

מה שאנחנו מרגישות מאת ד'ר רבקה נרדי ובתה טלי נרדי. הוצאת 'הדים'the way we feel
כותבת עורכת שני הכרכים של הספרים הללו: 'מה שאנחנו מרגישות' הוא דיאלוג מרתק וחשוף בין ד'ר רבקה נרדי ובתה טלי נרדי, שבמרכזו חומרי החיים של כולנו, מתובלים בכישרון הייחודי של הכותבות ובדינמיקה המאלפת והפתלתלה של יחסי אם־בת. לספר שני חלקים: חלק א' על נשיות, אהבה, זוגיות ומשפחה וחלק ב' על משמעות, אובדנים, כוח וחמלה.
השתיים שוטחות את תמונת עולמן, דעותיהן ועמדותיהן באמצעות רשימות המתכתבות אלה עם אלה ויוצרות דואט מרתק, נועז וישיר. הן אינן חוששות להתווכח ולחלוק זו על זו באסרטיביות כנה, לעתים על סף הבוטות, שתמיד מבצבצים מתוכה חיבה וקשר עמוק'.

סיגל אשל, עורכת הספר, משוררת

האם ובתה מרעיפות מחמאות זו על זו ושפע של תודות ולא שוכחות גם להודות לעורכת הספרותית סיגל אשל, למאיר לוי-נחום ולענת אומנסקי וגם לא שוכחת להודות לבעלה ד'ר חן נרדי ולבניה גל ובן. כל השמות הפרטיים של המשפחה הזאת הם קצרים, אך לא הספרים שלהן... זה בהומור כמובן.

הספר הראשון מכיל 358 עמודים ומחירו 94 ש'ח. הוצאת 'הדים'. הכרך השני מונה 266 עמודים והמחיר זהה 94 ש'ח.הוצאת 'הדים'

,
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'הצל החזק שלי' מאת דנה אברשי. איורים:...
*   'בשם הילד', סדרה חדשה של ספרי ילדים...
*   'הכי אבא ואבא בעולם' מאת ג'ודי דגן...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים