מיכי אלפר ערך מפגש ראשון מסוגו בנושא תמ'א 38 . מנהלת שירותי הרווחה מאירה חיפה מאירה קופרמן בפנייה לבעלי מרכולים בחיפה

מתכנים ויזמים הפועלים בחיפה הגיעו לפגישה עם מיכי אלפר מ'מ וסגן ראש העיר חיפה. עיריית חיפה יצאה בפניה לבעלי מרכולים בבקשה לייחד שעות פעילות בהם יפתחו את שעריהם לבני 65 ומעלה בלבד. רשות שיווק ומרכולים המעוניינים להצטרף ליוזמה מוזמנים לפנות למוקד העירוני 106

פורסם ב: 07/05/2020 17:47

מפגש עם מיכי אלפר. צילום :ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
במפגש שנערך היום השתתפו עשרות מתכננים ויזמים הפועלים בחיפה, אשר הגיעו במטרה להיות שותפים בגיבוש מסמך המדיניות בנושא, אותו מקדמת העירייה בימים אלה. מ'מ וסגן ראש העיר ומחזיק תיק מינהל ההנדסה, מיכי אלפר: 'מדיניות התמ"א 38, אותה מובילה עיריית חיפה ומנהל ההנדסה יחד עם ראש העיר, תקבע את היקפי הבנייה בכל איזור ושכונה בחיפה, את גובה המבנים ואת אופי המפגש של המבנים עם הרחוב, ותייצר ודאות תכנונית, הן ליזמים והן לתושבי העיר'.


במפגש שהיה הראשון מסוגו והתקיים בבניין עיריית חיפה, עסקו במדיניות, אותה מקדמת העירייה בימים אלה בנושא תמ'א 38, שעיקרה חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה. את המפגש יזם והוביל מ'מ וסגן ראש העיר חיפה מיכי אלפר. הוא נערך במסגרת החשיבות אותה מקנה ראש העיר ד'ר עינת קליש רותם, בשיתוף ציבור המתכננים והיזמים בגיבוש מסמך המדיניות בנושא התמ"א 38 ומתוך ראייה בהם כגורם מרכזי וחשוב וכשותף מלא לנושא זה.

בהתאם להנחיות משרד הבריאות, נערך המפגש בשני סבבים, תוך שמירה על כללי הזהירות הנדרשים. בנוסף ליזמים ולמתכננים שהוזמנו אליו נכחה גם האדריכלית איריס לוין, לשעבר סגנית מהנדס העיר תל-אביב, שנשכרה על ידי העירייה על מנת שתשמש גורם חיצוני ואובייקטיבי לבחינת התהליך כולו, על כלל הגורמים המעורבים בו.

במהלך המפגש הציגו הנוכחים סוגיות שונות הנוגעות לפעילותם במסגרת פרוייקטי תמ'א 38 בעיר והודו למיכי אלפר על ההזדמנות שניתנה להם במפגש להציג את זווית ראייתם ואף ציינו כי ישמחו להמשיך את שיתוף הפעולה עם העירייה שיצר המפגש ולהיות שותפים להחלטות שיתקבלו בעתיד.

(גיל מלר)

שורה של רשתות שיווק ומרכולים נענו לפניית העירייה וקבעו ימים ושעות בהם יהיו פתוחים לאזרחים הוותיקים בלבד.מנהלת שירותי הרווחה בעיריית חיפה מאירה קיפרמן פנתה לבעלי המרכולים על מנת להקל על תושבי העיר הוותיקים המבקשים לקיים ככל הניתן שגרת חיים בצל הקורונה תוך שמירה על בריאותם. לצורך כך פנו למספר מרכולים בעיר בבקשה לייחד שעות פעילות בהם יפתחו את שעריהם לבני 65 ומעלה בלבד. כאמור רשתות שיווק ומרכולים המעוניינים להצטרף ליוזמה מוזמנים לפנות למוקד העירוני 106.

( גיל מלר)
מאירה קיפרמן. צילום: דוברות עיריית חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   דני קליין ונטע סולטניק תושבי חיפה...
*   שיתוף פעולה ראשון בין עיריית חיפה...
*   פורום נשים - תעשיית מפרץ חיפה יצא לדרכו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים