לרגל חג השבועות השיק 'יקב סגל' את גוורצטרמינר מסדרת Free Run, בציר 2019. כתבה: מוראל דבש. צילום: יח'צ

וורצטרמינר מסדרת FREE RUN , בציר 2019 הינו יין ארומטי במיוחד, המציג עוצמות פרי טרופי כגון פסיפלורה וליצ'י, ריחות ורדים וטעמים המובילים לסיומת ארוכה, מתקתקה ופירותית.

פורסם ב: 07/05/2020 12:01

Desktopsegal free run gevurtz מחיר 60 ש'ח .צילום: יח'צ
אין כמו הצבע הלבן המסמל את חג השבועות ובמקביל נפתחת גם עונת היינות הלבנים שילוו אותנו גם לאורך הקיץ ואין כמו לפתוח את החגיגה בסימן לבן עם יין איכותי מרענן.

יינות סדרה Free Run מופקים מהחלק המשובח ביותר ביין המגיע מהמיצוי הראשוני הטהור והעדין של קליפות הענב, ללא לחץ מלאכותי של מכונות. ע'י סחיטה עדינה בלבד של הקליפות לאחר התסיסה, מתקבל היין העסיסי ביותר ולו עושר טעמים, ארומות פרי ייחודיות ומבנה קטיפתי. מקור הענבים בכרמי היקב בגליל העליון ובהרי ירושלים..

יקב סגל הוותיק הוקם בשנת 1787 ומצטיין במורשת ארוכת שנים והיסטוריה. זו מושתת על שורשיות וחיבור לטבע ולאדמה ועל ערכים אלו בנויה שיטת העבודה וייצור היין של היקב מאז הוקם. זה מתחיל מהשלב הראשוני של גידול הגפנים, שבו היקב נותן כבוד לטרואר ובעיקר לחומרי הגלם, ועד לשיטות הייצור של היין המבוססות על מינימום התערבות. שיטות עשייה אלו, הן שיטות עשייה מסורתיות וטבעיות המדגישות את טעמיו האמתיים של הענב ואת הקשת הארומטית שלו. החזון שלנו הוא לשמור על האותנטיות המקסימלית של הענב.

מחיר מומלץ לצרכן : 60 ש'ח. כשר בהשגחת הרבנות הראשית לישראל.כל יינות סדרת FREE RUN משווקים בחנויות היין ונקודות השיווק המתמחות ברחבי הארץ.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   מבצע מיוחד לכבוד חג סוכות יתקיים בחברת...
*   חברת העוגיות והוופלים 'מן' ועמותת...
*   חידוש משמח ללקוחות של קניוני 'עופר'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים