המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין מקבוצת 'כללית' פתח מתחם ביקורי משפחות ומלווים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות בי'ח לוינשטיין

ד'ר חגי אמיר מנהל המרכז הרפואי לוינשטיין: קבעת הזו כשנוסף לפגיעה הקשה שעצרה את חייהם של המשוקמים, הם גם מחויבים לשמור על בידוד מיקיריהם, יש תרומה אדירה לאפשרות למפגשים של המטופלים עם משפחותיהם. למתחם המבקרים שפתחנו ביקוש רב, והוא מספק רגעים מרגשים ביותר של איחוד משפחות'

פורסם ב: 06/05/2020 15:58

צילום: דוברות המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין
כחלק מהחזרה המדורגת לשגרה בצל הקורונה ולמען רווחת המטופלים, המשפחות ומלוויהם בתקופה זו, נפתח בשבוע האחרון במרכז הרפואי לשיקום – לוינשטיין מקבוצת 'כללית', מתחם ביקורי משפחות ומלווים, בכפוף להנחיות משרד הבריאות.

מוסיף ד'ר חגי אמיר: 'אנו יכולים לאפשר זאת עבור מטופלינו תוך שמירה קפדנית על כללי הבטיחות. זהו בהחלט חלק חשוב בתהליך השיקום שלהם שמוסיף המון מוטיבציה ותמיכה חשובה בעת הזאת'.

המתחם ממוקם ברחבת הדשא והעצים בכניסה למרכז הרפואי באווירה פסטורלית ופועל בימים א'-ה', בין השעות 13:00 ל – 18:00, בתיאום מראש בלבד. קיימת אפשרות לכניסה של בן משפחה אחד, מעל גיל 18, לכל מטופל ומשך הביקור מוגבל לחצי שעה על מנת לאפשר לכמה שיותר מטופלים לראות את יקיריהם. למען שמירה על פרטיות הוקצתה לכל מחלקת אשפוז עמדה מסודרת משלה עם שולחנות וכסאות.

המתחם פועל בהתאם להנחיות משרד הבריאות, נדרש חיטוי ידיים לפני הכניסה למתחם, חיטוי השולחן והמושב, עטית מסיכה ושמירה על מרחק של 2 מטרים. דברי מזון ניתן להכניס בכלים חד פעמיים בלבד.המתחם מופעל ע'י אורלי אביסדריס, אחראית חווית המטופל בלוינשטיין, בשיתוף עם סקטור הסיעוד, השירות הסוציאלי, צוות הביטחון וצוות המשק.

משפחות המעוניינות לתאם הגעה לביקור מתבקשות להתקשר בין השעות 11:30-8:00 לטלפונים הבאים:

מזכירות השירות הסוציאלי:09-7709947 / שירות וחווית מטופל: 09-7709631


בתמונה נראים מימין לשמאל: אורלי אביסדריס, אחראית חווית המטופל, ד'ר חגי אמיר, מנהל המרכז הרפואי לשיקום-לוינשטיין, מגיד אברהמי, מנהל אדמיניסטרטיבי, גילה רגב, מנהלת הסיעוד, ניצה סגל, סגנית מנהלת הסיעוד, מריו קונבקי, סגן המנהל האדמיניסטרטיבי.
מתחם ביקורי משפחות. צילום: דוברות המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מי הפתיעה את חברי צוות מוקד הלילה...
*   מהנדס, חוקר ננו ומשפטן באוניברסיטת...
*   ד'ר דליה קסנר, מנהלת חדשה -ישנה חזרה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים