מיקי סגל סגן מנהל מרחב איילון במד'א חגג יום הולדת 50 במתחם 'היבדק וסע'.כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות מד'א

למיקי סגל שכמעט לא נושם מרוב העומס מאז תחילת משבר הקורונה בישראל שסיכם חודשיים של עבודה מסביב לשעון, הוא גם אב לבן ובת שהתגייסו לצה'ל ומאחוריו למעלה מ-20,000 דגימות שעברו תחת ידיו

פורסם ב: 06/05/2020 09:08

מיקי סגל חוגג יום הולדת במתחם 'היבדק וסע' בתל אביב. צילום: דוברות מד'א
עם תחילת משבר הקורונה בישראל, התקבלה במגן דוד אדום ובמשרד הבריאות החלטה להקים מתחמי 'היבדק וסע' לביצוע דגימות מאזרחים, כשהם נמצאים במכוניתם הפרטית. המתחמים אפשרו את הגברת ביצוע הדגימות, לכדי אלפים רבים של אזרחים שנבדקו בכל יום ברחבי הארץ. המתחם הראשון, והגדול ביותר, הוקם בגני יהושע בתל אביב, ועל ניהולו הופקד סגן מנהל מרחב איילון במד'א מיקי סגל.

סיפר מיקי סגל: 'לפני כחודשיים, כשרק הקמנו את המתחם, לא חשבתי שנגיע ליותר מעשרים אלף בני אדם שיידגמו שם לבדיקת נגיף הקורונה בתוך חודשיים. עם זאת, מהרגע הראשון היה לנו ברור שהיקף העבודה יהיה גדול ושנידרש למאמצים גדולים על מנת למלא את המשימה שהוטלה עלינו. מהר מאוד הוקמה מערכת שלמה שאחפשרה לבצע מאות ואלפי דגימות במתחם בכל יום. עבדנו בשיתוף פעולה עם אגפי המבצעים, הלוגיסטיקה והמיחשוב של מד'א, סטודנטים לרפואה שנרתמו לסייע, משטרת ישראל, כבאות והצלה, וכמובן החובשים והפראמדיקים של מד'א שעבדו לילות כימים כדי לבצע כמה שיותר דגימות, במקצועיות המחייבת.

השבועות העמוסים במתחם 'היבדק וסע' בתל אביב לא איפשרו לי לראות הרבה את משפחתי וילדיי. את יום הולדתי ה- 50 שלי נאלצתי לחגוג במתחם, ובתקופה הזאת גם בני ובתי התאומים התגייסו לצה'ל. זה לא היה פשוט, אבל כאיש מד'א היה לי ברור שעליי לעשות כל מה שנדרש כדי שהארגון יעמוד במשימות שהוטלו עליו, כחלק מהמלחמה בנגיף ולמען השמירה על בריאות הציבור'. המדור מצטרף לאיחולי מזל טוב ולהרבה בריאות לכולם.
מיקי סגל (מימין) במתחם היבדק וסע בתל אביב.צילום: דוברות מד'א

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   מטופל בבידוד קורונה הגיע למחלקת טראומה...
*   חוקרים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים