מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן מסכם את התקופה האחרונה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: גדי נס. ביח'ל 'בני ציון'.

'כולם התגייסו למשך שעות רבות של עבודה בשישי, בשבת במהלך החג ועשו את הכל. רופאים, אחיות, מקצועות הבריאות ומינהל ומשק'. ד'ר אוהד הוכמן שיבח גם את מטה הנהלת בית החולים. כל תחום שאני יכול לגעת בו אני מתמלא גאווה. השיווק, הדוברות . כולם עשו עבודה יוצאת מהכלל טובה

פורסם ב: 05/05/2020 12:04

מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן. צילום: גדי נס
מנכ'ל המרכז הרפואי בני ציון ד'ר אוהד הוכמן לא שכח להודות לידידי בית החולים, לעיריית חיפה ולרשויות שנרתמו לסייע. 'התקופה הזו הייתה מאתגרת. אני מתמלא גאווה בכל תחום שאני יכול לגעת בו בבית החולים. הוא משבח את הצוותים הרפואיים ועובדי המרכז הרפואי במהלך משבר הקורונה,

'התקופה הזו הייתה תקופה מאתגרת אבל גיליתי בה גם הרבה דברים חיוביים ואולי הדבר החיובי הכי בולט שלא הפתיע אותי זה הצוות המצוין שיש בבית החולים בני ציון, צוות מסור שמתחילת האירוע ועד עכשיו לא היסס לעשות הכל על מנת לתת טיפול רפואי נאות לחולי הקורונה כמו גם לחולים שאינם חולים בקורונה.

ידידים רבים מאד של בית החולים תרמו כסף וגם בעצות טובות, ביכולות, התגייסו וחשבו איך לעזור לבית החולים בדרכים יצירתיות במהלך הזה ובתהליך הזה. גם לרשויות המקומיות, לעיריית חיפה שעזרה לנו בתחום החינוך של הסידור לילדי העובדים בתקופה הזו ואפשרו לעובדים לעשות את עבודתם הרבה תודה.

לגופים רבים מאד מגיעה תודה רבה ובזכותם הצלחנו לצלוח את התקופה בצורה מאוד מאוד טובה. נכונו לנו אתגרים יכול להיות שיהיו עוד גלים, הגל שמפחיד אותנו זה הגל בחורף זה . השילוב של קורונה יחד עם השפעת אבל אנחנו מתכוננים לגל הזה אם הוא יבוא עם אמצעי מניעה נכונים ולעשות אמצעי הגבלות לחולי הקורונה ומצד שני ולחסן לשפעת. ברגע שיהיה רלוונטי כל השילוב הזה ואם נעשה אותו נכונה לא נגיע לגל גדול. אולי נגיע לגל קטן וזה יאפשר לנו להתמודד בצורה מאוד מאוד טובה ואיכותית עם החולים'.

אגב, בין התרומות שהגיעו היתה גם זו של חברת התרופות הבינלאומית 'פריגו' שבדרך זו בחרה להצדיע לצוותים הרפואיים של 'בני ציון' בחיפה בהעברת תרומה של אלפי יחידות מוצרי דרמו- קוסמטיקה לצוותים המטפלים בחולי קורונה.המוצרים שתרמה החברה הם של מותגי אוון, בליסטקס ואדרמה יוכלו לסייע לצוותים הרפואיים בהפחתת הגירוי והיובש הנובעים משטיפות תכופות ושימוש מוגבר מאוד בחומרי חיטוי וגם לעזור בריפוי העור.
תרומת 'פריגו'. צילום: בי'ח 'בני ציון'

תרומת 'פריגו' ל'בני ציון'. צילום: בני ציון

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   מטופל בבידוד קורונה הגיע למחלקת טראומה...
*   חוקרים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים