יובל רייבנבך ,הדור השני במשפחת רייבנבך נכנסת לתחום התקשורת ויחסי הציבור. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אסף לוי

יובל רייבנבך (27), בתה של אשת התקשורת ובעלת משרד יחסי הציבור והדוברות דניאלה רייבנבך תקשורת ושל רונן רייבנבך מפיק האירועים, תנהל את מחלקת הדיגיטל, המתמחה בתכנים ופעילויות מותגים ברשתות החברתיות

פורסם ב: 03/05/2020 15:20

יובל רייבנבך.צילום: אסף לוי
יובל רייבנבך, בוגרת תואר ראשון בחינוך ואמנות, החלה את עבודתה במשרד לפני כשנה ומונתה השבוע כמנהלת המחלקה שתרכז את פעילות האינסטגרם, פייסבוק, יוטיוב וכו' של מותגים ולקוחות המשרד.

לדברי יובל רייבנבך: 'בעידן בו נוצרה מתודולגיה שיווקית חדשה במסגרתה תקציבי הפירסום ממוקדים בפנייה ישירה לקהל היעד, באמצעות משפיענים שהפכו לאמצעי מדיה אפקטיבים ומדוייקים, אני רואה חשיבות בלתת מענה ללקוחות ומותגים באמצעות מדיה זו.המחלקה תנהל פעילות שווקית לאורך זמן עם משפיענים מובילים שייצרו נתוני מעורבות גבוהים. בצל הקורונה, בהם חברות ומותגים מתמודדים עם דרך שיווקית חדשה וביניהם רכישות מקוונות, תרבות קנייה דיגיטלית, חווית רכישה אחרת, האתגר של אנשי השיווק להתאים לצרכן את המוצר/מותג המותאם לו'.

משרד יחסי הציבור דניאלה רייבנבך תקשורת, מהמובילים בתחום, מנהל בין היתר את תקציבי יחסי הציבור של קבוצת קניוני עופר, לוריאל ישראל, חטיבת המזון של חברת שסטוביץ, קבוצת 'טיב טעם', 'הרבלייף', בורסת היהלומים הישראלית, חברת 'כרמית', חברת 'המזרח' יבואנית לנדרובר ויגואר. קבוצת 'בריל', רשת 'אירוקה', 'גולבר'י, קבוצת 'רולטיים' ועוד.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   הסגר מוביל לחיבורים שקודם אולי לא...
*   טקס ברית מילה מרגש נערך נערך במרכז...
*   קמפיין דיגיטלי לגיוס תרומות עבור...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים