ה'קורונע' של 'כללית' בשכונות חיפה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

שבוע לאחר שהקרון הנייד לביצוע בדיקות קורונה של 'כללית' חנה בשכונת נוה שאנן בחיפה, היום הוא הגיע וחנה בשכונת הדר (פינת רח' מיכאל). בשבוע הבא יחנה בקריית שמואל ועתיד לפקוד שכונות וישובים נוספים בסביבה

פורסם ב: 30/04/2020 14:39

'קורונע' לבדיקות קורונה ברחוב מיכאל בחיפה . צילום: דוברות 'כללית'
זאת כדי להקל על מי שזקוק לבדיקה. כך יוכלו מבוטחי 'כללית', תושבי השכונות השונות בחיפה אשר זקוקים לבדיקת קורונה להיבדק קרוב לביתם בזכות השירות החדש של כללית.

הצוות שיגיע הינו ממוגן ובקרון בדיקות מרווח אשר חונה מידי יום בשכונה או ישוב אחר יתבצעו הבדיקות. מאז החל לפעול לפני כ-10 ימים פקד כבר פעמיים את חיפה: בשבוע שעבר חנה בנוה שאנן והיום ברח' מיכאל בשכונת הדר.

הבדיקה נערכת רק למי שקיבל הפניה לפי קריטריונים רפואיים על ידי רופא המשפחה ולפי שעת זימון שמסדיר צוות 'כללית' זאת על מנת למנוע המתנה והתקהלות. יתרון נוסף לקבלת השירות בקורונע, מעבר לנוחות המיקום, הוא בכך שהבדיקות מתבצעות במעבדת הקורונה שהקימה 'כללית' במעבדה המחוזית שלה בנשר, כך שלוח הזמנים לקבלת תוצאה מתקצר משמעותית. מדובר במעבדה עם ניסיון קליני רב, העומדת מזה שנים במבדקי איכות מחמירים.

רונן נודלמן מנהל 'כללית' במחוז אומר: 'כללית' נערכה להנגשה מירבית של בדיקות הקורונה ופרסה מתחמי בדיקות בעיקר בישובים מרוחקים ובאיזורים בהם לא בוצעו בדיקות.

כחלק מהמאמץ להנגיש את הבדיקות ולהבטיח היענות מירבית, הכשירה 'כללית', ביוזמה פורצת דרך, קראוון מרווח ומצוייד היטב שמגיע לישובים ושכונות בהתאם לצורך. אני קורא לכל מבוטחינו שזקוקים לבדיקה אם כי נחשפו לאדם חולה, או סובלים מתסמינים שיפנו כבר עתה לרופאים המטפלים שלהם במרפאות כללית לקבלת הפניה ומועד בדיקה שעשויה להציל חיים'.

יש לציין כי שיעור הנבדקים אשר פונים לבדיקה בקורונע גבוה בהרבה מאשר של הפונים לאוהלי הבדיקות, דבר זה מעיד כי יוזמת כללית להביא את הבדיקות קרוב לבית ובתנאים נוחים מגבירה את ההיענות. ביום חמישי הבא, לאחר סבב בישובי הגליל המערבי יחנה הקורונע בקרית שמואל ובהמשך יגיע שוב, לפי הצורך לחיפה.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   ד'ר יובל פריפלד רופא בכיר במחלקה האורולוגית...
*   לראשונה בצפון: המרפאה שמטפלת במתקפה...
*   נבחרו העובדים המצטיינים לשנת 2019 של...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים