קפה 'היינה' בדרך הים 68 בכרמל המערבי בחיפה, נפתח ל-T.A . כתבה וצילמה: רונית קיטאי

טייק אווי, כי אין ברירה בימים אלה בגלל המצב, וכך פתח עורך הדין ואיש העסקים החיפאי סיימון דיין את 'היינה' דרך הים לטייק-אווי והקהל המכור לקפה המופלא שלו שאין דומה לטעמו המיוחד וליתר המאפים והמיצים הטבעיים, מצביע ברגליים. הלקוחות מתקשרים מראש ומזמינים בטלפון וגם מודיעים באיזו שעה יגיעו לאסוף

פורסם ב: 27/04/2020 17:50

עו'ד סיימון דיין בקפה היינה דרך הים שבבעלותו. צילום :רונית קיטאי
מעט זמן לפני בואם דואגים להכין להם את הכריכים, סלטים, עוגות, פיצות, מיצים טבעיים, קפה ועוד. כולם מרוצים אך מצד שני כל כך מתגעגעים לישיבה עצמה בבית הקפה עם האווירה המיוחדת ועם חבריהם או בני המשפחה המורחבת. תמצאו בין הלקוחות הקבועים שופטים, עורכי דין, רופאים, אנשי עסקים, אנשי תקשורת, נהגי מוניות שגרים באזור או עוצרים בדרך מנסיעה אחת לשניה לצורך הפסקת ריענון. עכשיו הם נאלצים להסתפק ב- take away בלבד והופ חוזרים אל ביתם או ליעד הבא שלהם.

לאחר שסיימון דיין נסע בתחילת הקורונה למשרד עורכי הדין שלו בפתח תקווה, הוא כבר חודש ימים עובד רק מביתו שבדרך הים בכרמל המערבי בחיפה, ואת השיחות שלו הוא מבצע ב-ZOOM וגם מפעיל את החנויות שיש לו ב'אמזון' למוצרים שונים כולל קישוטים לימי הולדת כי לפחות האינטרנט עובד ללא הפסקה.טל. להזמנות מהבוקר עד שעה 16.00 שזו שעת הסגירה כיום. טל: 04-8835268.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   קבוצת 'המילטון' היבואנית הרשמית של...
*   הדאגה לבריאות הביאה את חברת 'מן' יצרנית...
*   רשת ג'מבו סטוק חתמה עם קבוצת BIG מרכזי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים