הצוות הרפואי במרכז הרפואי בני ציון הצטרף למיזם ההתנדבותי המרגש 'מאיר פנים' של עמותת 'מגדלור'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: מיכה בריקמן

גם הצוות הרפואי במרכז הרפואי 'בני ציון' הצטרף למיזם המדהים שמטרתו להפחית מתחושת הבדידות בתוך מחלקות הקורונה באמצעות הפקת מדבקות עם הפנים, השם והתפקיד לכל אנשי הצוות המטפל במתחם קורונה

פורסם ב: 22/04/2020 19:59

האח מאחורי מסכת המגן. צילום: מיכה בריקמן
זה לא סוד שמגע אנושי, אמפטיה וחיוך רחב עוזרים לתהליך הריפוי אצל חולים. אך מה עושים כאשר מדובר בחולי קורונה והצוות המטפל עוטה מסכות, חלוק, משקפי מגן וכובע? כדי שהחולים שגם כך מבוהלים ומרגישים מבודדים מהיקרים להם ביותר ולא מצליחים לזהות את ה'חייזרים' המסתובבים לידם, יגלו מעתה כי יש שינוי ויש פנים ושם לכל מי שעומד מאחורי הצוות הממוגן להפליא.

בני ציון מצטרף למיזם המרגש 'מאיר פנים' של 'מגדלור', עמותת בוגרי קורס חובלים ומחזירים את האנושיות והאמפטיה לצוותים הרפואיים. במסגרת התהליך מדביקים הצוותים המטפלים את מדבקת הפנים עם שמם על חליפות המיגון באזור החזה ומאפשרים למטופלים להכיר את הפנים שמאחורי המסכה. מיזם 'מאיר פנים' ההתנדבותי הוא ללא מטרות רווח.

מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן: 'תודה לעמותת 'מגדלור' על האפשרות שנתתם לנו להאיר פנים למטופלינו ותודה לסגן המנהל האדמינסטרטיבי שלנו ,אייב צוקרמן, על היוזמה הנפלאה של החיבור עם עמותת 'מגדלור'. בשביל המאושפזים במחלקת קורונה זה באמת מגדלור של אנושיות וחום בים של בלבול וחרדה.
האח מאחורי מסכת המגן. צילום: מיכה בריקמן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   תגלית רפואית חדשה: בדיקת הדם פשוטה...
*   המרכז הרפואי בני ציון: 'אין עדות להדבקת...
*   מכשיר דפיברילטור של מד'א הוצב בקריית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים