קבוצת אמסלם טורס במבצע חילוץ של קבוצת ישראלים אשר נתקעו בארגנטינה ובברזיל בעקבות משבר הקורונה העולמי, יצא לדרך

אתמול הישראלים הגיעו לשדה התעופה בבואנוס אייריס, כשטיסתם אמורה להמריא לסאו פאולו באמצעות חברת LATAM בשעה 13:30 שעון מקומי (19:30 שעון ישראל). משם יצא מטוס של חברת אייר פרנס לפריז בשעה 18:50. מפריז המשיכו הישראלים עם חברת התעופה ישראייר, לתל אביב והערב הם צפויים לנחות בישראל

פורסם ב: 20/04/2020 10:57

אמסלם טורס במבצע חילוץ של ישראלים אשר נתקעו בארגנטינה בצל משבר הקורונה. צילום: באדיבות אמסלם טורס
עם נחיתתם ידרשו השבים לעבור למלוניות למשך שבועיים, זאת על פי הנחיות פיקוד העורף ומשרד הבריאות.מדובר באחד מהחילוצים המורכבים ביותר אשר הצריכו לוגיסטיקות ואישורים מיוחדים כולל רתימת שלוש חברות תעופה שונות, בכדי להשלים את המבצע: LATAM, אייר פרנס וישראייר.

יעקב אמסלם מנכ'ל ובעלים של קבוצת 'אמסלם טורס' מסר: 'אנו מתמלאים בהתרגשות רבה בכל מבצע חילוץ אותו אנו מובילים בשל משבר הקורונה. עשרות שעות של עבודה מסביב לשעון מתנקזות לרגע מכונן בו המטוס ממריא ומביא אתו נחת ושמחה לנוסעים ולמשפחותיהם. זהו אחד ממבצעי החילוץ יוצאי הדופן והכי מורכבים שהיו לנו עד כה.

לחבר את שלושת חברות התעופה LATAM, אייר פרנס וישראייר, לדאוג שהרשויות בעולם יאשרו לכל אחת מהן את הטיסות על אף ים של מגבלות הקורונה, לחבר בין כל הטיסות יחד שאורכן כיממה בכל הקשור בלוחות זמנים להרשמות, לדרכונים, לוויזות, להושבות, לאוכל, לכיסאות גלגלים בסיוע למבוגרים, למסכות וכפפות, לתיוג המזוודות בין טיסות שכר לטיסות סדירות ולדאוג לכל הפרטים הקטנים עד הפרט הקטן האחרון שבהם כולל בסינט לתינוק הרך. כל אלה לא היו מתאפשרים בלי הסיוע של המון גורמים ואנשים טובים אשר המכנה המשותף של כולם הוא לדאוג לאחינו היקרים בגולה ולהגיע בשלום ובביטחון לארצנו הקטנטונת ארץ הקודש שלנו'.

(מארי מיכאלי)
אמסלם טורס הובילה מבצע חילוץ ישראלים מדלהי הודו בשל משבר הקורונה. צילום: אמסלם טורס

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   סיורי הפינוקים של חיפה יוצאים לדרך.זוהי...
*   מלון 'דה ורה' נכנס לעשירייה הפותחת...
*   מלון הבוטיק 'קולוני' חיפה מארח תערוכת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים