חמישה טיפים שיעזרו לכם לקנות אונליין בצורה בטוחה

עידן הקורונה. ככל שאתם משלמים על יותר שירותים ומוצרים בצורה מקוונת, עליכם לשים לב יותר שאתם עושים זאת בצורה הבטוחה ביותר. Visa והבנקים עושים את המירב בכדי לשמר את רמת האבטחה המקסימלית

פורסם ב: 19/04/2020 12:15

Visa Tips
הם עושים זאת באמצעות שימוש בכלים רבים למניעת הונאה ושמירה על הנתונים, ובמקרה הצורך גם יחזירו לכם כסף אם נלקח ממכם ללא אישורכם.הנה מספר טיפים לקנייה בטוחה באונליין:


1. חפשו את ה-'S' -כאשר אתם משלמים אונליין, תבדקו שה-URL שאתם גולשים בו מתחיל ב- https:// האות S בסופה של הכתובת היא האינדיקציה כי הגלישה בטוחה.

2. . היו דרוכים בעסקאות מול חו'ל .כדאי להירשם בכדי לקבל התראה על עסקה מול חו'ל. במקרה שאתם רואים בחשבונכם חיובים מחו'ל שאתם לא מזהים, ספרו לחברת כרטיסי האשראי שלכם על מדיניות 'אפס האחריות' של חברת Visa, מדיניות אשר ייעודה לסייע בהשבת כספכם בעקבות בהונאה.

3. הכירו את ה- 'chargeback' בעסקאות מול ספקים מחו"ל - אם לא קיבלתם את השירותים או הסחורה אשר רכשתם דרך Visa, או אם בית העסק בחו"ל פשט את הרגל, תוכלו להשיב את כספכם באמצעות תהליך שנקרא "chargeback". אמנם לא מדובר בזכות על-פי חוק, אך זו הדרך של Visaלנסות ולהחזיר לכם את הכסף ששילמתם על טיסה כשחברת התעופה פשטה את הרגל, או על חולצה שהגיע במידה הלא הנכונה והחנות לא מסכימה לקבל אותה בחזרה.

4. היזהרו מפישינג - שימו לב להודעות או שיחות טלפון חריגות שאתם מקבלים. אלו הן דרכים לנסות ולגנוב פרטים אישיים מכם, כמו מספר חשבון הבנק שלכם, שם משתמש או סיסמאות. אם ישנו ספק באמינות ההודעה שקיבלתם, אל תספקו את המידע שהלינק מבקש ועדיף שלא תפתחו את הלינק כלל.


5. עדכנו את מערכות ההפעלה - הקפידו תמיד לעדכן את המכשירים שלכם עם הגרסאות החדישות ביותר של מערכת ההפעלה. כל גרסה חדשה טומנת עוד רבדים של אבטחה ובטיחות בכדי להגן עליכם בצורה המיטבית.


Visa Inc. (NYSE: V) היא מובילה עולמית בתשלומים ניידים. המשימה שלהם לדבריהם היא לחבר את העולם באמצעות רשת התשלומים החדשנית, האמינה והבטוחה ביותר , ובכך לאפשר לצרכנים, לעסקים ולכלכלות לשגשג.

רשת סליקת התשלומים המתקדמת VisaNet, מאפשרת תשלומים מאובטחים ואמינים ברחבי העולם, ומסוגלת לטפל ביותר מ-65,000 עסקאות בשניה. המיקוד חסר הפשרות של החברה בחדשנות מהווה זרז לצמיחה המהירה של קמעונאות מחוברת בכל מכשיר וכן כח המקדם את חלום העתיד ללא מזומן עבור כל אדם בכל מקום. בעוד העולם מתקדם מאנלוגי לדיגיטלי, Visa עושה שימוש במותג, במוצר, באנשים, ברשת ובמדדים שלה כדי לעצב את עתיד הקמעונאות.

(הראל פיק)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   מוצרי 'מאיר בייגל' הם להיט תמיד ולא...
*   מותג הדרמו-קוסמטיקה לעור יבש CeraVe השיק...
*   zer for U בהפתעה רומנטית במיוחד לקראת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים