הספר 'ארוחות פסח' מאת רות סירקיס בהפקה דיגיטלית של חברת 'עברית' וזהו ספרה ה-17 במספר של מלכת המטבח הבלתי מעורערת

חג פסח מסתיים בעוד יומיים ולאחריו יש גם פרק למבחר עוגות ועוגיות לערב המימונה וגם הצעות לתפריטים, טיפים לאירוח קל במהלך החג. עתה כאשר כולם נמצאים בבית אפשר גם לרכוש את הגירסה הדיגיטלית באמצעות אתר של 'עברית'

פורסם ב: 14/04/2020 17:50

ארוחות פסח מאת רוח סירקיס. שפע מתכונים לפסח ולחגיגת המימונה. מהדורה דיגיטלית של 'עברית'
הספר 'ארוחות פסח' מכיל את מטעמי פסח מסורתיים שמאפיינים את מטבחיהן של קבוצות שונות בישראל, מה שמאפשר שילוב מתכוני פסח חדשים, שאינם חלק מהמסורת המשפחתית שלנו ותורם לרבגוניות של מאכלי החג.


בספר 'ארוחות פסח' חושבים כיצד להקל עליכם את מלאכת הבישול וגם שימוש במצרכים מוקפאים איננה מילה גסה. תוסיפו לכך אפשרות השימוש במכשירי מטבח יעילים וביניהם מעבד מזון, מיקרוגל ומקפיא והרי לכם שיא ההתחשבות בקיצור הדרך מההכנה אל שולחן האירוח המשפחתי.

דגש על אכילה בריאה נעשה בספר 'ארוחות פסח' וידועה חשיבות אכילת ירקות ופירות לטובת הבריאות. אלה מוצאים להם מקום במתכוני ארוחות החג ובמתכוני חול המועד.בין אם מכינים מנות ראשונות, עיקריות, פשטידות, תבשילים או סלטים-כולם מכילים ירקות,פירות ועשבי תיבול ריחניים.


הספר 'ארוחות פסח' מאת רות סירקיס במהדורה דיגיטלית של חברת 'עברית' הוא בדיוק מה שרובנו צריכים כאשר חנויות הספרים סגורות . אז ליל הסדר חלף לו ונשאר לנו ארוחות חול המועד ולבסוף גם את שמחת המימונה לחוגגים זאת ושם גם תמצאו את כל הפוליטיקאים שמנסים למצוא חן בעיני בוחריהם.

'עברית' הפיקה מהדורה דיגיטלית יפהפייה של הספר 'ארוחות פסח' כולל הצילומים שבו. עוגות ועוגיות ולסיום מתוק בערב המימונה. ניתן למצוא בו הצעות לתפריטים, טיפים להתארגנות לקראת הכנת הסדר ורעיונות לאירוח קל במהלך החג. מחיר הספר 88 ש'ח.

באמצעות הלינק:


www.e-vrit.co.il/Product/11930/%D7%90%D7%A8%D7%95%D7%97%D7%95%D7%AA_%D7%A4%D7%A1%D7%97

תוכלו להגיע לדף באתר של "עברית" המוקדש לספר הזה.
באמצעות הלחצן "תקציר" שבדף הזה תקבלו מידע כללי על הספר.
ובאמצעות הלחצן "קריאת פרק ראשון" תוכלו לראות את רשימות המאכלים בפרקים:
• מנות ראשונות
• מרקים
• בשר ועוף
• דגים
ודוגמאות של המתכונים:
• כבד קצוץ
• תחתיות ארטישוק ממולאות

בין ספריה הקודמים: מהמטבח באהבה, ילדים מבשלים, מהמטבח בהנאה ,המטבח הסיני, מהמטבח בקלי קלות ,מהמטבח בבריאות, פשטידות עולמיות, סלטים עולמיים, מאסיה באהבה וארוחות חגיגיות שכולם הפכו לרבי-מכר ונהפכו לחלק מהתרבות הישראלית ותראו לי ילד בישראל שלא גדל על הספר 'ילדים מבשלים' של רות סירקיס....
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   מציירים במוזיאון מאת דודי שמאי. הוצאת...
*   'פריחה מאוחרת - שבילים מדברים לנו'...
*   'טלטלה' ספר חושפני -אישי עד כאב מאת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים