מה נשתנה החג הזה מכל החגים? עו'ד גיא אופיר מוצא את הסיבות בעד ונגד אצל זוגות הנמצאים ב'סיר לחץ'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלבום פרטי

לא מזמינים בני משפחה מהצד שלה או שלו וכך יש שקט תעשייתי מכיוון זה אך מצד שני הצפיפות המשפחתית והסגר סוגרים גם על הזוגות שמצאו את עצמם ללא מקום עבודה ו'שישו ושמחו' כזה הוא לא בדיוק המתכון לשקט נפשי

פורסם ב: 12/04/2020 12:50

עו'ד גיא אופיר. צילום : אלבום פרטי
עו'ד גיא אופיר מומחה בדיני משפחה וירושה אומר: 'כידוע, אחת הסיבות המרכזיות למריבות בין בני הזוג בחג היא אצל מי יתארחו בערבי החגים או את מי יארחו בני הזוג , קרובי הבעל או האישה. תקופת החגים והחיכוך המוגבר בין בני הזוג לבין עצמם בכלל ובינם לבין יתר בני המשפחה המורחבת, עלולים לשמש זרז לגירושין ובחג הזה מתקיים כאמור ריחוק.

לנוכח העובדה שההגבלות שנוצרו בגלל משבר הקורונה מנעו צפיפות משפחתית, ובכך נמנעה פגיעה של בני המשפחה המורחבת ובמיוחד הורי מי מבני הזוג, אשר עלולים היו להרגיש פגועים מאי הזמנתם להתארח בערבי החגים אצל בני הזוג או לחילופין אי הגעת בני הזוג להתארח אצלם, תוך העדפתם של הורי בני הזוג האחר. בכך.

מצד שני הלחץ כתוצאה מהשהייה הממושכת בבתים וקשיים כלכליים בקרב בעלי עסקים ובמקומות עבודה של מי מבין בני הזוג, עלולים להגביר את החיכוך בין בני זוג והתא המשפחתי ועם תום התקופה, עלולה להירשם עלייה בשיעור המבקשים לפתוח בהליכי גירושין'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   פורום נשים - תעשיית מפרץ חיפה יצא לדרכו...
*   שינויים ושיפורים ברחוב סירקין בשכונת...
*   הקרן לחיפה גייסה תרומות למלגות ע'ש...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים