מה עושה אדווה ליזר כאשר איננה יכולה לפגוש לקוחות לטיפול נטורופטי ועוד? כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלבום פרטי

אדווה ליזר אשר בימים אלו הקליניקה שלה סגורה לקבלת קהל, גילתה את נפלאות התקשורת שמתבצעת אונליין

פורסם ב: 10/04/2020 15:14

אדוה לייזר. צילום: אלבום פרטי
'מבחינתי, אני ממשיכה לייעץ, לתקשר ולעשות תשאול נטורופתי להתאמת טיפול אישי. את הסיכום וההמלצות שלי אני מעבירה לאחר מכן במייל ומקיימת לאחר מכן גם שיחה טלפונית על מנת לתאם ציפיות ולהבהיר מה נדרש לעשות.

חוץ מזה חידשתי את הריהוט בקליניקה וגם מצאתי סוף סוף זמן לעשות סדר בניירת העמוסה שלי. תייקתי בצורה מסודרת בקלסרים חדשים והתחושה נפלאה.

בחיים הפרטיים מצאתי זמן לפנות בגדים מהארון בחדר השינה ופתאום יש יותר מה ללבוש. גם בבית יש רגעים שבהם אני יוצאת מהפיג'מה כדי להמשיך ולעשות ספורט כמו בחדר הכושר. מזל שמבעוד מועד החלטתי לקנות אופני כושר כשהחנויות היו עדיין פתוחות וכך אני מצליחה לדווש מידי יום ביומו במשך חצי שעה. כרגע אני על תוכנית קבועה, אך המטרה היא להגיע עד לשעה של ביצוע הפעילות הספורטיבית.

בנוסף לכך אני מקפידה בשיגרה על תזונה בריאה ומסודרת לי ולבנותיי , כראוי למקצוע שלי ולאורח החיים שבחרתי כבר לפני שנים רבות, עושה מדיטציות ועבודה תודעתית על מנת לשמור על תדר גבוה/מצב רוח חיובי וצופה מידי פעם בנטפליקס עם הבנות שלי במינון נמוך.אני ממליצה על קריאת ספר לעל בסיס יומי ובו יש מסר לכל יום. העיקר לשמור על מצב רוח גבוה ואופטימיות.

אדוה ליזר טל. 054-6414863
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   לא כל יום פורים. אורי יהודה בן ה-7 קיבל...
*   רק בת שנה וחודשיים ואביה דאג להלביש...
*   תלמידי כיתות י'א בבית ספר לאו בק חילקו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים