27 מכונות הנשמה נתרמו לבית החולים רמב'ם לטיפול בחולי קורונה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

עמותת 'בית חם' הפועלת מזה עשרות שנים לסייע לחולי אס.אמ.איי בניצוחה של עטרה חיימוביץ, יחד עם תורמים נוספים העבירו לבית חולים רמב"ם למעלה ממיליון ש'ח עבור רכישת מוניטורים, דפיברילטורים, מסיכות מיגון, ו-27 מכונות הנשמה למחלקת הקורונה החדשה 'כתר'

פורסם ב: 05/04/2020 12:25

בעקבות התפשטות הקורונה הרימה את הכפפה עטרה חיימוביץ ותרמה מכיסה הפרטי 15 אלף יורו לרכישת מכונת הנשמה. עטרה גייסה את משרד יחסי הציבור והקידום הדיגיטלי לימור כרסנטי לגיוס קמפיין ותרומות עבור חולי קורונה.

שבוע לאחר מכן ובעזרת גורמים נוספים נתרם ציוד מציל חיים. עטרה התמקדה ברמב'ם הנמצא בסיכון מוגבר לקריסה עקב עומס מטופלים.
נשיאת העמותה עטרה חיימוביץ: 'אנו קוראים לעוד חברות וגופים עסקיים להירתם לתרומת מכונות הנשמה וציוד רפואי נוסף עבור בתי החולים. אני נמצאת בקשר עם נציגי בתי החולים ומדובר בצורך. גם אצל הספקים קיים מחסור עקב הביקוש המוגבר מכל רחבי העולם ולכן חשוב לפעול בתיאום ולהזמין מהר.

נכון לחברות בישראל לתעדף את מדיניות התרומות שלהן כדי שבתי החולים לא יצטרכו לתעדף טיפול בחולים. הקמנו חמ'ל לצורך ארגון ותיאום תרומות באופן שיענה על הצרכים וסדרי עדיפויות להספקה של בתי החולים ואנו מזמינים חברות שמעוניינות לתרום ליצור עימנו קשר לשיתוף פעולה במלחמה בנגיף הקורונה, ע'י העברה בנקאית.

שם החשבון:
ידידי מרכז רפואי רמב"ם
מספר חשבון בשקלים: 11075/56
מספר חשבון בדולרים: 11075/76
שם הבנק: בנק לאומי
מספר סניף: 685
צילום: יח'צ

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מתחם 'הילטון ביי' השיק בשיתוף פעולה...
*   מי הפתיעה את חברי צוות מוקד הלילה...
*   מהנדס, חוקר ננו ומשפטן באוניברסיטת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים