014 של בזק בינלאומי מעניקים 60 דקות שיחות לחו'ל מתנה. כתבה: רונית קיטאי

014 של בזק בינלאומי דואגת שאפשר יהיה לשמור על קשר עם הקרובים בחו'ל גם בימים אלה ומעניקה 60 דקות שיחה לחו'ל מתנה למגוון יעדים נייחים. הטבה זו מצטרפת להטבת חודש חינם לשירות Gamer+ שמוצעת מזה מספר שבועות ללקוחות החברה

פורסם ב: 02/04/2020 10:05

בזק בינלאומי במבצע של שיחות לחו'ל. צילום: יח'צ
לאור המצב במשק בעקבות הקורונה, בו רוב האנשים נמצאים בבית, לא רק בישראל, אלא בכל העולם, 014 של בזק בינלאומי יוצאת בהטבה מיוחדת ותעניק ללקוחותיה 60 דקות במתנה לשיחות למגוון יעדים נייחים בעולם, כדי שיוכלו לשמור על קשר עם הקרובים בחו"ל גם בימים אלו.

ההטבה כוללת שיחות לכל היעדים הנייחים בעולם מלבד בלרוס וקובה ותוצע ללקוחות למימוש בין התאריכים: 01.04.2020-08.04.2020. על מנת לזכות בהטבה יש להרשם דרך מוקד החברה בטלפון: 5014*

הטבה זו מצטרפת להטבה נוספת שהחלה החברה החודש ומיועדת עבור חובבי הגיימינג: חיבור לשירות Gamer+, שירות הגיימינג המתקדם בישראל המקצר משמעותית את זמני התגובה ומשפר את חווית המשחק, למשך חודש ראשון ללא תשלום למצטרפים לשירות.

שירות Gamer+ הינו שירות מיוחד עבור גיימרים המאפשר לשחקנים את הנתיב המהיר ביותר לשרתי המשחק בחו"ל ומציג שיפור של עד 30% במדדי המשחק המרכזיים (jitter, packet lose) כאשר בין היתר הצליחה החברה לשפר את ה-latency ב-20 milliseconds. השירות מאפשר חווית משחק מהירה ומהנה הרבה יותר.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   'מועדון הכותנה' COTTON CLUB מותג כחול לבן...
*   בקונדיטוריה BECKS בבעלות האחים בר בק...
*   מעבדות GIGI וחברת 'קנדוק' של אהוד ברק...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים