מה עושים בימים אלה אילן אופנהיימר, ליאורה בירנהק, השופט בדימוס משה אלטר, סוכן הביטוח איציק (יצחק) אמיתי? כתבה: רונית קיטאי

אילן אופנהיימר האיש והאגדה המזוהה עם 'פינגווין', עבר שרק לאחרונה קטסטרופה כאשר הגעתון עלה על גדותיו והציף את קפה מסעדה 'פינגווין' המיתולוגית . מה הוא עושה כיום ומה עושים היתר?

פורסם ב: 27/03/2020 10:00

אילן אופנהיימר ומשמאלו ליאורה בירנהק מרקוס. צילום: משה מעוז
אומר אילן אופנהיימר דור שני ב'פינגוין': 'בשל גילי 'המופלג' אינני נמצא בעסק שכרגע פועל רק בשירות מישלוחים בשם 'בא לי פינגוין'. את רוב הזמן מבלה בגינת ביתי והרבה שעות עם מיכל אשתי שאת הפריולגיה הזו לא זכיתי בעבר עקב שעות העבודה הרבות.גיליתי שהיא די נחמדה', הוא צוחק. טוב שלא מאבדים את חוש ההומור למרות שמעבדים את האדמה בגינת הבית.

****

התעשיינית ליאורה בירנהק מרקוס מנכ'לית 'מנעמים' מספרת: 'כמו יתר מפעלי המזון גם מפעל הוופלים 'מנעמים' מוגדר כמפעל חיוני כך שאני עובדת ועסוקה אף יותר מהרגיל . כל יום יש הנחיות נוספות כך שגם אחרי העבודה בבית בודקים מה ההנחיות ומכינים לביצוע למחרת'.

****

השופט בדימוס משה אלטר לשעבר סגן נשיא בית משפט השלום בעכו ושופט עמית בבית משפט השלום בחיפה : 'חיי כיום מתנהלים כמו אלה של רוב האזרחים הספונים בבתיהם. עד אתמול עוד יצאתי מעט לפעילות ספורטיבית, קניות, התאווררות וכו׳. את שאר הזמן העברתי בעבודות בית שבשוטף נדחו (ללא הצדקה, רק מתוך אי חשק לעסוק בהן), בקריאה, בצפייה בטלויזיה ובשיחות טלפוניות עם בני משפחה וחברים וכולנו בהמתנה לימים טובים יותר'.

*****.


יצחק (איציק) אמיתי סוכן ביטוח מחיפה ולשעבר בעלים של ירחונים, עורך ועיתונאי: 'עקב גילנו אילנה ואני הצטרפנו ל'מתבודדי הרמן' .בכלל אני עובד כרגיל בתוספת תחזוקה שוטפת של הבית. כשצריך לבצע קניות אני יוצא ללא חשש ל'שופרסל' שנמצא לא רחוק מביתנו. הדבר הקשה ביותר הוא לא להפגש עם שישה ילדים ו- 18 נכדים . עד פסח זה נהיה זוג שמתגעגע לסדר רב- משתתפים'.
אילנה (בעבר בעלת בוטיק) וסוכן הביטוח והעיתונאי לשעבר איציק אמיתי. צילום: רונית קיטאי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   במסגרת מופע לערב יום העצמאות, הופיעה...
*   מועדון אייקון פיטנס הממוקם בשכונת...
*   מועדון ההיאבקות החיפאי 'יוניפייט'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים