הפתעה חביבה למאות ממשפחות הנדגמים במתחמי 'היבדק וסע' של מד'א ומשרד הבריאות. צילום: דוברות מד'א

ערכת משחקים של 'צומי - המרכז הישראלי לתשומת לב' - יוענקו במתנה לבאים והשי נתרם ע'י חברת 'אינטל' במטרה להנעים את תקופת הבידוד

פורסם ב: 25/03/2020 14:52

חלוקת ערכות משחק מתנת אינטל למבודדי בית במתחם 'היבדק וסע' של מד'א .צילום: דוברות מד'א
מדובר בערכות זמן איכות משפחתי, להעלאת מצב הרוח ולהפגת השעמום. הערכות המיוצרות על ידי 'צומי – המרכז הישראלי לתשומת לב', ונתרמו ע'י 'אינטל', מכילות משחקי חשיבה, דוקים, קלפים, גומי, 5 אבנים ומשחקים נוספים 'של פעם'. פראמדיקים של מגן דוד אדום וסטודנטים לרפואה שהצטרפו למתנדבי מד'א במתחמי 'היבדק וסע' ברחבי הארץ מעניקים את הערכות לבני משפחות אשר מגיעים להידגם ברכבם הפרטי. במקביל, יוענקו חלק מהערכות גם לחולי הקורונה אשר שוהים בבידוד במלון דן פנורמה בתל אביב.

מנהלת אחריות תאגידית ב'אינטל' רויטל ביתן:'"גם בימים אלה אנו ממשיכים את הקשר ההדוק לקהילה ועל כן, החלטנו להעניק אלף ערכות לפעילות חשיבתית, עבור משפחות השוהות בבידוד וצפויות להיבדק ע'י נציגי מד'א בימים הקרובים. באינטל חרטנו על דגלנו להיות שותפים בתמצית הישראליות הטהורה והטובה, ואנו שמחים לסייע ככל שניתן בימים מורכבים אלו. ערך האחריות החברתית הוביל אותנו בעבר, ימשיך להוביל אותנו בעתיד ולהיות ה-DNA של החברה עוד שנים רבות, גם בתקופות שגרתיות יותר'.

מנכ'ל מד'א אלי בין: 'כל יום ניתן לראות מחדש את פניה היפות של החברה הישראלית. אין ספק שערכות המשחקים המשפחתיות שנתרמו ע'י חברת 'אינטל' ינעימו את זמנם של מבודדי הבית במהלך השהות הממושכת. מתנדבי מד'א שבאים במגע הכי קרוב עם אלו שקיים חשש שנדבקו בוירוס הקורונה נרתמו מיד לסייע בחלוקת הערכות ולהיות השליחים שישמחו אותם'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מי הפתיעה את חברי צוות מוקד הלילה...
*   מהנדס, חוקר ננו ומשפטן באוניברסיטת...
*   ד'ר דליה קסנר, מנהלת חדשה -ישנה חזרה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים