הסכם שיתוף פעולה נחתם בין סטארטאפ של 'SIGMALABS HAIFA' לבין אגודת מכבי חיפה כרמל

הסכם שיתוף פעולה ראשון מסוגו נחתם היום בין אגודת מכבי חיפה כרמל לבין חברת הסטארטאפ 'TROPX' בתחום הכושר והלבוש החכם. 'TROPX' משתתפת בתוכנית האצה של 'SIGMALABS HAIFA' מבית 'שרונה פרטנרס'. איתן פרדו-רוקואס, סלי חיים רווה ורועי שוורץ על המהלך

פורסם ב: 24/03/2020 11:09

מימין לשמאל: סלי חיים רווה, איתן פרדו-רוקואס, רועי שווץ. צילום: אלבום פרטי
שיתוף הפעולה יבוא לידי ביטוי בביצוע פיילוטים של חברת הסטארטאפ עם 15 ענפי ספורט מקצועיים של אגודת מכבי חיפה. את הסכם שיתוף הפעולה הובילו איתן פרדו-רוקואס שמנהל את פעילות קבוצת 'שרונה פרטנרס' בצפון, סלי חיים רווה מנכ'ל חברת הסטארטאפ TROPX ורועי שווץ מנכ''ל אגודת מכבי חיפה.

רועי שווץ אמר לאחר ההסכם: 'מכבי חיפה כרמל היא אגודת ספורט מן המובילות והפופולריות בישראל, שקבוצותיה ממוקמות בעיר חיפה. באגודה רשומים כ-3,500 ספורטאים ב-15 ענפי ספורט שונים, בוגרים וצעירים, בקבוצות ובחוגים השונים. אני מברך על הסכם שיתוף הפעולה ומאמין שכמו שעד עכשיו אגודת מכבי חיפה הובילה בחזית הספורט, כעת היא תוביל גם בחזית החדשנות לטובת הספורטאים שלה ולקידומם לנקודות הצלחה נוספות'.

איתן פרדו-רוקואס: 'מציון תצא תורה ומחיפה תצא חדשנות. גאה ושמח על הסכם שיתוף פעולה נוסף שיוצא לדרך וקורא לסטארטאפים מכל הארץ להצטרף להצלחה ולקחת חלק בתוכנית האצה שלנו SIGMALABS HAIFA שבימים אלו מבצעת מיונים למחזור השלישי שלה'.
.
סלי חיים רווה: 'זה יותר מידי טוב כדי להיות אמיתי. תודה גדולה לרועי שווץ ואגודת מכבי חיפה על האמון והנכונות, ל- SIGMALABS HAIFA, מיטל דבש שמנהלת את התוכנית ושרונה פרטנרס על הדחיפה, העזרה והתמיכה'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   דני קליין ונטע סולטניק תושבי חיפה...
*   שיתוף פעולה ראשון בין עיריית חיפה...
*   פורום נשים - תעשיית מפרץ חיפה יצא לדרכו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים