דואגים לילדי העובדים בבי'ח רמב'ם ופתחו עבורם מסגרת חינוכית. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

מעון ילדי רמב'ם פועל מבית הספר עירוני א', הנמצא בסמוך לבית החולים ומקיים מסגרת בין השעות 7:00-16:00.במהלכן מפעילים מורים ומורות המשרתים בצה'ל את התלמידים ומספקים להם פעילויות חינוכיות וחווייתיות שונות. עד כה נרשמו למסגרת 40 מילדי העובדים, מספר שצפוי לגדול בהמשך

פורסם ב: 23/03/2020 16:47

צילום: הקריה הרפואית רמב'ם
רבים מעובדי המרכז הרפואי רמב'ם בית החולים הגדול בצפון, נחשבים לעובדים חיוניים אשר נרתמים בימים אלו למשימת ההתמודדות עם משבר הקורונה. אולם, לצד מחויבותם לבריאות הציבור, רבים מהם נאלצים להתמודד עם הקושי מהבית, כאשר ילדיהם נותרו ללא פתרונות בהיעדר מסגרות חינוכיות פעילות.

על מנת לאפשר לצוותי בית החולים לבצע את עבודתם ללא דאגה, הנהלת רמב"ם יזמה את פתיחתה של מסגרת חינוכית, הנותנת מענה לילדי העובדים בימים אלו לאורך יום העבודה. מדובר בכיתות לימוד עבור ילדי עובדים בגילאי 6-11, כאשר בהמשך צפויה המסגרת להתרחב גם לגילאים נוספים והיא פועלת לצד המעונות שמיועדים להיפתח על ידי הרשויות המקומיות כפי שהורה שר העבודה והרווחה אופיר אקוניס.


הבוקר הגיעו חברי הנהלת בית החולים רמב'ם אל בית הספר, כדי לראות מקרוב את הפעילות הילדים והצוות החינוכי ולהתרשם ממה שנעשה בשטח. ד'ר מיקי הלברטל מנהל רמב'ם ניצל את הזמן כדי לשחק בכדור עם כמה מילדי העובדים.


הסבירה דר' ורדית גפשטיין רופאת ילדים וחברה בהנהלת רמב'ם האמונה על הפרויקט: ''המטרה היא לאפשר לצוותים שלנו לבצע את עבודתם המסורה ללא כל דאגה.אנחנו דואגים לילדי העובדים והם דואגים לבריאות המטופלים'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מי הפתיעה את חברי צוות מוקד הלילה...
*   מהנדס, חוקר ננו ומשפטן באוניברסיטת...
*   ד'ר דליה קסנר, מנהלת חדשה -ישנה חזרה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים