בגלל המצב אתם בבית כי אין ברירה, אז חלי ממן לרשותכם גם במצב כזה. אפליקציה של 'חלי ממן'- קבוצות תמיכה לאורח חיים בריא ובחינם. כתבה: מירי חיון

אפליקציה של 'חלי ממן'- קבוצות תמיכה לאורח חיים בריא, תזכיר לכם לראשונה איך לאכול מסודר, מה ומתי? להורדה חינם דרך ה- App Store- חלי ממן ולהורדה דרך חנות PLAY

פורסם ב: 22/03/2020 19:42

המטרה של האפליקציה היא להעניק הרגלי אכילה חדשים, לניהול אורח חיים בריא ומסודר לאנשים שעוברים תהליכי שינוי בחיים/ירידה במשקל, על ידי תזכורות אישיות כל 3 שעות ומאפשרת לכם לבחור בכל יום תפריט מגוון ועשיר של תפריטים בריאים.

אוכל הוא חלק בלתי נפרד מהחיים ואם לא נקפיד לאכול כל 3 שעות, אנו עלולים לחוש ברע. לפעמיים בשגרה יומיומית - אנו שוכחים 'לאכול' או נמאס לנו מהתפריט הקבוע. עם האפליקציה התפריט לא יהיה יותר משעמם והשינוי יורגש במיידי.

האפליקציה של חלי ממן, מותאמת אישית לכל אדם, בשלב ההורדה על ידי הכנסת נתונים ההורדה להזין את הנתונים האישים- גיל, מין, משקל והשעות בהן תרצה לאכול את 6 הארוחות ומשם הדרך תהיה פשוטה יותר עבורכם ותעזור לכם לעשות את השינוי התזונתי באופן ידידותי וזמין יותר.

האפליקציה מזכירה לכם בכל שלוש שעות לאכול באמצעות התראה קולית וכתובה.במסגרת ההתאמה האישית תידרש להזין בכל אחת משש הארוחות במהלך היום תפריט ארוחה מגוון לפי אבות מזון: למשל בארוחת הבוקר ניתן לבחור בין מנות פחמימות לצד חלבונים לפי מידות מדודות למשקלך וכך, גם בשאר הארוחות של היום.

בנוסף, באפליקציה תכנים נוספים כגון: 'מד מים' שבודק את כמות כוסות שתיית מים במהלך היום, המלצות נוספות לתפריטים קבועים, (לאוהבי המוכן), מתכונים ועוד. כאמור להורדה חינם דרך ה- App Store- חלי ממן ולהורדה דרך חנות PLAY .
חלי ממן ובתה לי ממן. צילום: רונית קיטאי

אפליקציה של חלי ממן. צילום: יח'צ

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   תגלית רפואית חדשה: בדיקת הדם פשוטה...
*   המרכז הרפואי בני ציון: 'אין עדות להדבקת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים