תא'ל (מיל) חדוה אלמוג לשעבר קצינת ח'ן פיקודית,סגנית ומ'מ ראש העיר חיפה לשעבר יונה יהב נבחרה לתפקיד חדש. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

בכל תפקיד בו עסקה חדוה אלמוג או עוסקת, היא מביאה את הלב, הנשמה ואת היכולות הנפלאות שלה. לתפקידה החדש כיו'ר העמותה להנצחת חללי הנחל והמורשת ,היא נבחרה פה אחד והיא מלאת רצון להמשיך את דרכו של אל'מ רענן שריר ז'ל שכיהן כיו'ר העמותה ועסק בקידום הנושא שנים רבות

פורסם ב: 15/03/2020 00:29

חדוה אלמוג. צילום: רונית קיטאי
חדוה אלמוג שעל הרקורד העשיר שלה תוכלו לקרוא בקישור בהמשך הכתבה, מספרת לי: 'ב- 27.2.2020 נבחרתי לכהן בתפקיד יו'ר העמותה להנצחת חללי הנח'ל והמורשת. ההצבעה פה אחד של האסיפה הכללית של העמותה הייתה מרגשת.

כמי שהחלה את דרכה הצבאית כחברת גרעין 'חורש' של 'השומר הצעיר' לקיבוץ נחשונים. יצאתי לתפקידי פיקוד ושירתתי בכל מסלול השירות בנח'ל עד לתפקיד הבכיר ביותר כקצינת ח'ן פיקודית . התרגשתי מהאמון והעידוד של כל חברי האסיפה לתמוך במועמדותי.

אני מרגישה כבוד ושליחות לעסוק בנושא הנצחת חללי הנח'ל ולהמשיך את הפרויקט הגדול שעומד בפנינו :הקמת מוזיאון מורשת הנח"ל באתר ההנצחה בפרדס חנה, ובטוחה שבעזרת כל החברים הטובים הנמצאים בעמותה נצליח להביא את הפרויקט לידי מימוש. אני מבינה את האתגר. ומלאת נחישות למלא אותו, על מנת להמשיך את הדרך של אל'מ רענן שריר ז'ל אשר היה יו'ר העמותה ועסק בקידום הנושא שנים רבות וכבוד לי להמשיך את דרכו'.

לאתר הנח'ל הקליקו כאן:

/www.nahal.co.il/2029-2
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   עיריית חיפה תסייע למשטרת ישראל בחסימת...
*   מדוע נסגרה זמנית ה'כרמלית' בחיפה? צילום:...
*   מחקר חדש שנערך במכללה האקדמית צפת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים