נבחרת הג'ודו הישראלית בהכנות לאולימפיאדת 2020 בטוקיו בצל הקורונה והאימונים מתקיימים בארץ. כתבה: רונית קיטאי.צילום: אור גפן יח'צ

נבחרת הג'ודו עוברת כאן את ההכנות לאולימפיאדה . הטיסות שתוכננו להם למחנה האימונים בטוקיו לקראת האולימפיאדה בוטלו בשלב זה עד להודעה חדשה . איזה טיפולים הם מקבלים בארץ?

פורסם ב: 12/03/2020 16:35

שגיא מוקי אלוף העולם - עם עידו רוקח ונמרוד משה . צילום: יח'צ אור גפן
נבחרת ישראל הייתה אמורה להמריא החודש, מרץ 2020 -למחנה אימונים גדול בטוקיו אלא אלא שההנחיות שהתקבלו היו כי בשל נגיף הקורונה, לא יתקבלו נבחרות זרות למחנות אימונים ביפן. נבחרת הג'ודו הישראלית מתכוננת במחנה אימונים חלופי כאן בארץ עם אימונים אינטנסיביים לצד הפיזיותרפיסטים הצמודים שלהם.

הפיזיאותרפיסטים של נבחרת ישראל בג'ודו עידו רוקח ונמרוד משה מתכוננים עם הנבחרת ומכינים אותם היטב לכל תרחיש. שניהם עובדים עם הנבחרת מזה עשר שנים והם גם מבצעים את מגוון הטיפולים הכי חדשניים בתחום: דיקור מערבי וחשמל לגב החודר לתוך השרירים העמוקים וגורם להרפיית השריר, מתמחים בפציעות ספורט מהקלות עד הכי מסובכות, בשיקום לאחר ניתוחים, ACL ועוד. הספורטאים מגיעים בזה אחר זה להרצליה לחלל הגדול שבו פועלים עידו רוקח ונמרוד משה. במסגרת הטיפולים עובדים הספורטאים באופן צמוד, מתייעצים אתם ונעזרים בהם.

הנהלים החדשים מחייבים כי לפני כל אימון יש לגשת לעמדת אלכוהול כדי לחטא את הידיים לפני האימון .הספורטאים והצוות, מבקשים מכולם להתקלח לפני אימון.מי שחש כי יש לו את התסמינים הכי קטנים מחויב להצהיר על כך לפני ויקבל מיידית הפנייה לבדיקות מקיפות במידת הצורך.

נצפו השבוע בהכנות עם נמרוד משה ועידו רוקח לאולימפיאדה הקרובה: ברוך שמאילוב, טוהר בוטבול, שגיא מוקי, פיטר פלצי'ק, אורי ששון ולי קוכמן.אין ספק שנבחרת הג'ודו תביא לנו הישגים ותוצאות עם הכנות שכאלה לאולמפיאדה הקרובה ותגבור על משבר הקורונה.
פיטר פלציק וטוהר בוטבול עם עידו רוקח ונמרוד משה. צילום: יח'צ אור גפן

ברוך שמאילוב עם עידו רוקח ונמרוד משה . צילום: יח'צ אור גפן

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   מיזם משותף לרשת הצעצועים עידן 2000 ועמותת...
*   מאור ונאור יהיו מהערב בעל ואישה. הכוונה...
*   מורן אטיאס הפרזנטורית של קניון 'הדר'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים