הצגת 'הקומיקאים' שהיתה אמורה להתקיים הערב בתיאטרון חיפה בוטלה בדקה התשעים. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

לבי לבי לכל האמנים ולעוסקים בתחום הבידור ובכלל. הערב הודיעו לקהל שהגיע להצגת 'הקומיקאים' בתיאטרון חיפה על ביטולה. זה לא נעים לראות גן נעול ועוד יותר לא סימפטי לגלות שחלק מהקהל כבר הגיע ומאחורי הקלעים נמצאים השחקנים

פורסם ב: 11/03/2020 21:29

ניצה בן צבי מנכ'לית תאטרון חיפה מודיעה על ביטול ההצגה הקומיקאים. צילום: רונית קיטאי
הוראות שהתקבלו ונשמעו מפיהם של ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות יעקב ליצמן לא הותירו ברירה. אין לקיים שום אירוע שבו מעל 100 אנשים. ניצה בן צבי מנכ'לית תיאטרון חיפה לקחה את המיקרופון ובלובי הודיעה על ביטול הצגת 'הקומיקאים' להערב


אני לא מקנאה בניצה בן צבי ,בתחושות שלה ושל צוותה הבכיר. השחקנים כאמור כבר היו שם וביניהם מוני מושונוב ובנו השחקן המוערך בזכות עצמו מיכאל מושונוב , שלמה בראבא, סיגלית פוקס ונועה טסה. אז גם 'הקומיקאים' לא יכלו כבר לחייך בערב שכזה. אתמול עוד התקשרתי כדי לוודא שההצגה מתקיימת כסדרה וקיבלתי אישור לכך והערב כולן נראו לחוצות שם ולא פלא. ניצה בן צבי מנכ'לית תיאטרון חיפה, מנהלת השיווק והפרסום מיכל הללי וגילת סלע מנהלת מכירות החוץ והמחלקה החינוכית. שלוש נשים חזקות ומופלאות שנושמות ואוכלות תיאטרון מזה שנים וזה עולמן. נקווה שהתקופה הרעה הזאת תחלוף במהרה ביחד עם הקורונה הארורה הזאת ונוכל לחוות אירועים משמחים ובכלל.

בין הקהל שהגיע ונאלץ לחזור על עקבותיו היו כאלה שהגיעו ממרחק רב וביניהם מהעיר רחובות, מתל אביב וכוונתי לנשות יחסי הציבור עמליה אייל ואלינור גליקמן שנראו מתוחות מאוד ואפשר להבין אותן. נשאר ללא יכולת לעבוד ופרש גם הוא צלם העיתונות רמי שלוש , חיפאים וביניהן אשת החברה דליה נוימן, קרייתים וגם זוג שבא מיקנעם ד'ר אורי (בחולם) הוכוולד ממחלקת הפגייה של ביח'ל רמב'ם ורעייתו ענבל הוכוולד אחות במקצועה העובדת כמרצה בחוג לסיעוד במכללת עמק יזרעאל ועוד.

הגיע גם אחד שהתפרסם בזכות צבע החולצה שלו ו'כשרונו' להדחף לכל פריים בטלויזיה. הברנש רחב הכתפיים ניסה לקושש מהקהל שישב בלובי, כרטיס לעצמו . ללא הצלחה כמובן. אותי הוא פוגש בדרך כלל רק עם הגב שאני מפנה לו בשל העובדה שאני מעריכה אנשים שעשו משהו בחייהם וגם פועלים למען הזולת. משום מה ה'ג'וב' שאימץ הברנש הזה לעצמו לא מקובל עליי.

הקהל מצדו חתם את הערב במשהו מתוק ומנחם לפני היציאה מהלובי אל הבית וקינח בדוכן שהוצב שם ע'י קפה 'שני' עם אוזני המן טעימים להפליא ויין איכותי. הקהל התפזר בלית ברירה ולא היה מי שכעס אלא רק התאכזב מכל המצב הקיים, בתקווה לזמנים טובים יותר מאלה. אמן ורק בריאות!
גילת סלע מנהלת מכירות החוץ והמחלקה החינוכית בתיאטרון חיפה. צילום : רונית קיטאי

דליה נוימן. צילום: רונית קיטאי

העיתונאית רונית קיטאי עורכת אתר הסלבריטאים הארצי רינונים. צילום : דליה נוימן

כרזת 'הקומיקאים' בתיאטרון חיפה. צילום : רונית קיטאי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   מיזם משותף לרשת הצעצועים עידן 2000 ועמותת...
*   מאור ונאור יהיו מהערב בעל ואישה. הכוונה...
*   מורן אטיאס הפרזנטורית של קניון 'הדר'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים