הזמרת הבינלאומית סלין דיון, דוברת מותג הקוסמטיקה הבינלאומי לוריאל פריז ,תעלה בקמפיין אביב קיץ 2020, ללוריאל פריז. צילום: יח'צ חו'ל

הקמפיין לצבעי השיער 'אקסלנס' יעלה בישראל בפעם הראשונה, במדיה התקשורתית באמצע חודש מרץ 2020.סלין דיון שאמצע חודש זה (מרץ) את יום הולדתה ה-52, תגיע להופעת בכורה בישראל באוגוסט 2020

פורסם ב: 11/03/2020 10:41

הזמרת האגדית סלין דיון בקמפיין ראשון ללוריאל פריז בישראל. צילום: יח'צ חו'ל
אחרי שנים רבות בהן היא הופיעה על הבמה הכי נחשקת בעולם - בלאס וגאס. סלין תקדם במסע הפרסום את מותג צבעי השיער 'אקסלנס'. סרטון הפרסומת מלא השמחה, אשר צולם בפריז, מדגיש את הצד ההומוריסטי והשובבי שלה. המסר המרכזי של הקמפיין הוא "COLOR WITH RESPECT – לתת לשיער שלך, לקרקפת שלך ולצבע שלך את הכבוד והטיפוח שמגיע להם. כי מגיע לך הטוב ביותר" (because you are worth it)

סלין היא אחת הנשים המפורסמות והנערצות בעולם, אשר נחשבת לאייקון אופנה, המחוברת למעריציה. מעבר לקולה העוצמתי והנוכחות הבימתית המרשימה, סלין דיון נתפסת כאישה חזקה, בטוחה בעצמה ובעלת ערך עצמי גבוה.

סלין דיון מסרה על עבודתה עם לוריאל פריז : 'אני בשלב בחיים שלי בו אני מתרגשת להשתמש בקול שלי כדי להעצים את כל הנשים על מנת שהן תרגשנה יפות ובטוחות בעצמן, כדי שהן תלמדנה לקבל את עצמן באהבה. אני מרגישה מועצמת כאשר אני מסתכלת על החיים והקריירה שלי. בזמנו, הייתי אמנית שנדרשה להוכיח בתעשייה דברים מסוימים ועבדתי קשה מאד כל חיי. אבל עכשיו אני עושה את הכול עבורי, ומתוך תשוקה, זה נותן לי ביטחון עצמי פנימי רב'.

לדברי אילן נקש מנכ'ל חטיבת מוצרי צריכה בלוריאל ישראל: 'הקמפיין של סלין הוא צעד משמעותי לחיזוק מעמדה של לוריאל כמובילת קטגוריית צבעי שיער. הקמפיין שלה מחזק את יתרון המפתח של "Color with respect" ("צבע עם כבוד") לשיער, לקרקפת ולצבע. הקמפיין מגיע בתקופה מרגשת מאוד לקראת הגעתה של סלין לישראל באוגוסט, ואנחנו שמחים לבשר כי תתקיים תחרות צרכנית במסגרתה ניתן יהיה לזכות בכרטיסים במתנה למופע של סלין בישראל'.


(בר אייכנבוים תייר)
הזמרת האגדית סלין דיון בקמפיין ראשון ללוריאל פריז בישראל .צילום :יח'צ חו'ל

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   העיתונאי הוותיק דן שילון חגג את יום...
*   מי הכוכב שהגיע הבוקר לשמרטפייה שהקימה...
*   מהו הצעד המפתיע שעשתה בימים אלה אשת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים